Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha egy lány pattanásos és smink helyett gyógyszert szed/kozmetikai krémeket használ?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira pattanásos, csak engem eléggé zavarnak és néhány fiú tett is már rám megjegyzést. Volt aki arra, hogy miért nem sminkelek, de volt aki azért, hogy miért nem használok kozmetikai dolgokat.

Nem annyira tudok sminkelni és az amúgy is csak ront a helyzeten.

Szóval gyógyszert szedek a pattanásokra és különböző krémeket használok.

Melyik zavar titeket jobban?


2019. nov. 20. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Nem zavar.

A smink sokkal jobban.

2019. nov. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy mit használsz. Csak az a lényeg, hogy esztétikusan nézz ki. Ha csúnya a bőröd, akkor biztos azért kaptál megjegyzéseket. Nem a sminkelésen van a hangsúly, hanem hogy legyen szebb az arcod gondolom.

Hogy ezt milyen krémmel, sminkkel vagy orvosi csodával éred el az mindegy. Egyébként ha nem vagy már tini korban, akkor nagy valószínűséggel étkezési probléma is lehet a sok pattanás. (Túl zsíros ételek, sok csoki, tejtermékek, rendszertelen összevissza evés)

Ha te a krémeket szereted, akkor használj azt, ne foglalkozz azzal hogy mit mondd más.

2019. nov. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
Az,hogy idővel jobb lesz.Szerintem attól undorítóbb nincs amikor a pattanásos bőrüket próbálják sminkel eltüntetni.
2019. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!