Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feladom, vajon mit csináljak még?

Feladom, vajon mit csináljak még?

Figyelt kérdés

Amióta el kezdtem szörteleníteni a bikinivonalamat és az ottani területet azóta csak a baj van. Kb 4éve tart már hogy a több éves párkapcsolatomba rejtegetem magam, és nyáron strandra sem járok már ez miatt. A bikini vonalamon folyton benő és begyullad a szőr. Piros és sötét foltos az egész bikinivonalam és emiatt nagyon magamba fordúltam már. Nem borotvàlom, hanem ott epilálom és gyantaztam is már de ugyan olyan csúnya lesz. Minden máshol borotválok és ott nem ilyen ezért azzal is próbáltam már a bikini vonalamat de csak rosszabb lett . Használtam már bőrradírt, fekete szappant, mindenféle gyulladáscsökkentő krémet , tea és rózsafa olajat,de semmi nem használ. Voltam kozmetikusnál is de akkor sem változott, ő adott egy krémet de az sem igazán hatott.

Nagyon rosszul érzem magam hogy ilyen odalent és akárhányszor látom magam úgy a tükörbe elszomorodok és nagyon nem tetszek magamnak. Ha valaki bármit tud ajánlani, mondani, kérem ne tartsa magába mert már nagyon belefáradtam hogy igy néz ki.



2019. nov. 23. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Végleges szőrtelenítés. Nevével ellentétben nem igazán végleges, de nekem bevált... Sokkal kevesebb a szőr és ami maradt az is gyengébb és lassabban nő. Nekem hónaljon már semmi szőr nincs inkább csak néhány pihe... Bikini vonalat még havonta egyszer gyantázom, de a korábbihoz képest már szinte alig van "munka" vele. A szőr nagy része foltokban eltűnt, néhány kisebb érme nagyságú folt maradt amit viszont hipp-hopp lekapok egy-egy gyanta csíkkal.
2019. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Voltam már rajta 2 alkalommal , és a felső részén működött egy kicsit és a bikinivonalamon is, de nem azzal van a baj hogy sok a szőr, mert azt én is gyorsan leszedem, hanem hogy piros és sötét foltok vannak ott. Van amelyiket ha megnyomom akkor szőr ugrik ki belőle. Tehát benövések és gyulladások, erre szeretnék megoldást. Valami keém vagy valami amit csinálnom kéne ezzel.
2019. nov. 24. 09:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Használj oda is borotvát
2019. nov. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A szőrt milyen irányba borotvalod?

Sosem volt ilyen vagy hasonlo problémám.

2019. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megeggyező irányba csináltam, de ott már rég nem borotválom hanem gyantázom vagy epilálom
2019. nov. 24. 19:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Probald ki az ipl-t. Nekem 4 kezeles utan nem nott szor, teljesen sima.
2019. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dávid86 ***** válasza:
Ha elmúltál 18 akkor ajánlom az elektrolízises szőrtelenítést.
2019. nov. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én otthon IPL-ezem magamnak, már kb semmi sincs, pedig nagyon erős volt a szor.
2019. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne szőrteleníts! a szőrnek ott a helye és ha természetes még jól is néz ki. Ne hagyjad hogy a divat befojásolljon! Azt fogják gondolni rólad amit te gondolsz magadról.velem is ez volt
2019. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!