Ilcsi fekete szappan?

Figyelt kérdés

Már másfél hónapja használom a fekete szappant, tavaly is használtam egész ősszel, télen, és amikor abbahagytam akkor elmúlt az összes pattanásom.

Most is így lenne ha abbahagynám?

Csak az államon jönnek pattanások, ami 100% hormonális.

De ott mintha sose akarnának elmúlni, pedig egészségesen eszem, kenem is az arcom.

Szerintetek jó ötlet kipróbálni a Spirulina maszkot is?

És azt olvastam hogy a legtöbb pattanás ősz végén/ tél elején van, ez mennyire igaz?



2019. nov. 24. 09:33
 1/3 A kérdező kommentje:
És azt a Spirulina maszkot hányszor kell alkalmazni egy héten?
2019. nov. 24. 09:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Hormonalis pattanasokra kenhetsz akarmit, nem fog semmi tortenni, mert azt belül kell rendbe rakni, tobbfele szakorvos segitsegevel vagy ha mar semmi sem mukodik, akkor gyogyszerrel. En kb. 4 evig kuzdottem hormonalis pattanasokkal, mindenfele dieta (tej, gluten, vegan) es tobbszaz ezer forint elkoltese utan, vegul elkezdtem szedni a Roaccutane-t, ami egy eros gyogyszer, de hosszu evek utan eloszor 'visszakaptam' az arcomat.

Ha meg akarod oldani, akkor inkabb orvosi iranyt javaslok, mert en is sokaig varakoztam, kenegettem meg stb. aminek csak az lett a vege, hogy az allamrol lassan felkusztak a bal orcara, majd a nyakra.

2019. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Meg csak elsos gimnazista vagyok.

Ugyhogy ez ilyenkor szokasos.

Esetleg ha 18 éves korom után is ilyen akkor kezdeném el szedni.

2019. nov. 24. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!