Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a tapasztalat a villanófény...

Mi a tapasztalat a villanófényes szőrtelenítéssel kapcsolatban intim tájékon?

Figyelt kérdés
Nos az lenne a lényeg,hogy elég volt a borotvából. A krém ugye intim helyen nem tud szóba jönni. Kérdés aki használ ilyen készüléket meg van vele elégedve? Mellé pedig esetleg Győrben van ilyen hely ahol intim területet kezelnek? Egész szemérem rész. Vagy ha nincs esetleg hölgy aki ebben tud segíteni, szintén Győrben? A teljes pénisz lenne kezelve mindennel együtt. A trollok miatt: írtam nem egy emailt,elolvastam a központok oldalait,de sem válasz sem pedig pontos leírás erre vonatkozóan nincs.

2019. nov. 24. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, en no vagyok, de az a tapasztalatom, hogy az otthoni gepek jok. Intim tajekon rengeteget borotvaltam, ott nekem lassabb az eredmeny. Nyalkahartya kozeleben fajdalmas, mashol nem. A lassu eredmeny ellenere elegedett vagyok. Szeptembert elejetol hasznalom, meg kb 5-10%-nyi szor no vissza, sokkal lassabban, mint eddig.
2019. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 éve használom. Előtte borotváltam. Nő vagyok. Intim tájékon lényegesen fájdalmasabb és lassabb a hatása. Nekem 95%-ban már eltűnt a szőr,de ahol még megvan ott nagyon makacs. Természetesen nem végleges, elő bukkan néha szőr olyan részén is, ahol egyébként sima. Tehát rendszeres utókezelések kellenek. Az otthonra tervezett mai gépek jók, hatásosak. Csak be kell tartani a használati utasítást.
2019. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon bevált az otthoni IPL (Phillips Lumea), már alig no vmi.
2019. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!