Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Biohairt vagy a Barber Shopot...

Biohairt vagy a Barber Shopot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2019. nov. 24. 21:53
 1/5 anonim válasza:
83%
A Biohair nagyon rossz, mert ugye random lány vágja a hajadat, aki nem érdekelt, hogy foglalkozzon veled, mert úgyse hozzá mész vissza. Minél több embert fogadnak annál több pénzt kapnak, ezért pörgetik az embereket és leszarják (tisztelet a kivételnek, egyszer-kétszer rendes volt nagyon a leányzó, már ne mjárok oda)
2019. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer voltam a biohairben, soha többet

A csaj nem vette figyelembe, pedig szóltam neki, hogy a nyakamon van egy anyajegy, mégis fájt ahogy vágta a hajamat géppel. És a fazon amit csináltak kb 1500 forintos szint Budapesten is, két hosszra géppel 3800-ért? Pff. Közben pedig végig a saját termékeiket javasolgatta, hogy ez milyen jó, az milyen jó, száraz hajra, miközben nekem főképp zsíros a haj-/bőrtípusom.

Mindennel jobban jársz, mint a bio hairral, férfi hajszalonokban ugyanezért az összegért sokkal tisztességesebb frizurát tudnak csinálni.

2019. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
A saját borotvát, otthon.
2019. nov. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biohairbe járok, igaz, nem Budapesten, és nagyon meg vagyok velük elégedve. Kedvesek a fodrászok, el lehet velük beszélgetni.


Egyszer voltam egy Barbershopban is, hát hagyjuk... A srác végig arról beszélt a másik fodrásszal, hogy előtte való este mennyire bebaszott és hogy nem tudott megfűzni egy csajt se, de a barátnője úgy tudja, csak a haverjánál volt. Nem figyelt oda, amikor szóltam, hogy ne vágja túl rövidre, mert nem szeretem és nekem nem áll jól. Majd amikor kifizettem ezt a fantasztikus szolgáltatást, szóvá tette, hogy hát a többség jattot is szokott adni. Ez a tipikus alfahím toxikus kirekesztő hangulata volt az egésznek. Lehet ez bejön valakinek, nekem nem.

2022. máj. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta kerestem egy se nem biohaires, se nem barber shoppos fodrászt.
2022. máj. 13. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!