Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, ti hogyan csináljátok...

Csajok, ti hogyan csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval.. 18 éves lány vagyok, a barátommal 1 éve vagyunk együtt. Mivel én Pesten, ő vidéken él, így hétvégente szoktunk találkozni (péntektől vasárnapig ott vagyok náluk vagy ő van itt nálunk), persze minden hétvége előtt készülődök, értem itt most a borotválásra. Pénteken

borotválkozom itthon, mielőtt elmennék hozzá, vasárnapra már borostás, de nem zavaró. A borotválkozást fürdés után szoktam csinálni és olyan 30-40 perc szokott lenni (lábak+intim terület), az intim területen szoktam elidőzni, mert inkább óvatos vagyok, nem szeretném borotvával megvágni magam...és alapos is vagyok, mert nem szeretem, ha borostás marad...viszot adódott egy olyan, hogy decemberbem 2 hetet végig együtt fogunk tölteni. Kicsit aggódom, mert nem tudom hogyan fogom megoldani a borotválkozást...gyanta, epilátor nem jöhet szóba, marad a borotva! De az olyan ciki, hogy ott lesznek a szülei is és bevonulok a fürdőszobába 30-40 percre, mert borotválkozom...Csajok! Ti hogyan oldjátok meg, hogy a borotválkozás ne tartson sokáig, ne legyen feltűnő, hogy miért vonultok be annyi időre a zuhany alá? Tudtok valami tippet?



#borotválkozás #tipp #szőrtelenítések
2019. nov. 24. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem kicsit érthetetlen az a 30-40 perc.

Èn zuhanyzàs végén szoktam borotvàlkozni.

Làb és intim egyben kb 5 perc. De legyen max 10 perc. Mindig alapos vagyok, és nem marad sehol sem szőr.

2019. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Én sem értem ezt a fél órát, nekem akkor ennyi, ha elhanyagoltam, és full Csubakka vagyok. 5 perc alatt meg kéne legyen, ha heti egyszer leszeded.
2019. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nekem 5 perc sosem, de még 10 sem volt...10 perc alatt van meg talán a két lábam.

Egyébként nyáron még rosszabb ha mondjuk 2 naponta borotválkozom és épp csak borostás, valahogy nehezebb teljesen leborotválni a szőrt, úgy kétszer megyek át egy részen. Majdnem minden héten új borotvát használok, abból is Gillette női borotvát. Próbáltam mást, de nekem ez jött be a legjobban (ettől nem szoktam kipattogni). Intim területen pedig széthúzom a kis ajaknál, csiklónál hogy sehol ne maradjon szőr és borosta se de mint írtam, ott amiatt nem merem gyorsan borotválni, mert vágtam el nem egyszer a bőröm, ami igen kellemetlen volt.

2019. nov. 24. 22:45
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor egyik nap leborotválod a lábaid, másik nap az intim területeket. Így egyszerre nem vagy bent olyan sokáig. Bár a 40 percet én sem értem. Nekem a vasárnapi "rituálém" is csak fél óra (fejbőrradír, sampon, kénes sampon, balzsam, hajecet, testradírozás, borotválkozás mindenhol, fürdés, arcápolási rutin, testápoló). 1 óra alatt már a manikűrrel, arc szőrtelenítéssel és hajszárítással is megvagyok. Persze otthon told kenyelmesbe de szerintem ha akarod akkor hamarabb is el tudsz készülnim
2019. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nahát, bennem van akkor valami probléma. 😀😀😀
2019. nov. 24. 23:14
 6/18 anonim ***** válasza:
Hány pengés ez a borotva?
2019. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Mikor alszanak nem tudod megcsinálni?
2019. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vagy kozmetikus?
2019. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Remélem nem baj, ha férfiként válaszolok.

Oszd fel a folyamatot 2 részre. Egyik zuhanynál a lábak, másnap pedig az intim. További értékes perceket tudsz nyerni, ha nem törekedsz a tökéletességre (ez rajtad múlik, hogy bevállalod-e).


Ex barátnőmmel 8 napig voltunk nyaralni (szülei társaságában).

Mi megbeszéltük a dolgot és nem csináltunk belőle ügyet. Nem volt semmiféle borotválkozás, ennyi idő alatt nem durvul el a dolog (mondjuk nekem amúgy is bejön, ha nem mindig csupasz). 2 hét már neccesebb.

Szerintem egy kapcsolatban jó, ha ilyenekről is tudtok beszélni. Kérheted barátod véleményét is, hogy ő milyen megoldást tud.

Amúgy teljesen egyetértek, én is félórát vagyok a zuhany alatt borotvával a kezemben, alapos és sérülésmentes munkához idő kell... még félóra lenne, ha lábamnak is nekiesnék (persze nem szoktam, mert kimenne a borotva éle :D és amúgy se az én stílusom).

2019. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Megbeszéltük a dolgot, azért ez kicsit olyan, hogy lesütött szemmel kérdezi a nő, hogy "te így is használsz majd, vagy csak frissen borotválva, nagy uram?"
2019. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!