Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kiszőkítettük a hajamat...

Ha kiszőkítettük a hajamat házilag, de nem tetszik az, ami a végeredmény lett, akkor van esetleg valami lehetőség arra, hogy az eredeti barna hajszínemet valahogyan visszaállítsuk fodrásszal?

Figyelt kérdés

Megbántam, hogy szőke hajat akartam, nem tetszik, emiatt kérlek, ne bántsatok.

Hallottam olyanról, hogy a hajszínt valamilyen módon lehetséges visszaállítani, azt tudom, hogy ha az eredeti hajszín világos volt és sötétebbet raktak rá, akkor "leradírozással" lehet az eredeti hajszínt visszaállítani.

Az én esetemben nem lehetséges ez valahogy, hogy a mostani szőke hajamat visszaállítani valamilyen módon fodrásszal az eredeti barna hajszínemre?



2019. nov. 25. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
HA le van szívatva, azt nem lehet "leradírozni". Egyedüli megoldás neked a hajfestés és a kivárás, míg lenő a hajad.
2019. nov. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet leradírozni.

De be lehet festeni barnával.

Arra vigyázz, hogy természetes szín legyen, aminek a vége 00, nehogy zöld legyen az eredmény.

2019. nov. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

Azt hiszem, marad tényleg a hajfesték.

Második válaszoló, az mit jelent, hogy a vége legyen 00? Nem értek ezekhez a dolgokhoz annyira még.

2019. nov. 25. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Hajfestékek számozása. Pl. 6.00 Ez egy sötétszőke/világosbarna szín, igazából barna. 5.00 Ez barna, hétköznapi szemmel nézve inkább közép/sötétbarna.

A fő szám utáni számokból lehet tudni, hogy még milyen színek, hatások vannak benne. A 00 természetes, tehát nincs benne más, ami majd hatásba lép az alapszínnel. Így nem leszel zöld. De ha fodrásszal csináltatod és nem magadnak, akkor nem is kell magyarázni.

2019. nov. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!