Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyakon lévő pattanások? Mit...

Nyakon lévő pattanások? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok, az álkapcsom alatt kezdődnek a pattanások kb 4 centis husszúságban mind a két oldalt, az ádámcsutkám és környéke viszonylag tiszta. Voltam már bőrgyógyásznál és a segítségét le is húzhattam a wc-n. Piros heges néha fehéres pattanások jönnek ki ott. Tejtermékeket nem sűrűn fogyasztok, olajos magvakat sem. Neten annyit találtam, arról a területről, hogy hormonális vagy stressz vagy túlzott cukor fogyasztás, az igaz, hogy sok édeset eszem de közel sem annyit ami ilyet okozna... És stressz hát mai világban ki nem stresszel? 21 éves koromig semmi problémám nem volt ezzel aztán mire azthittem a veszély elmúlt akkor jelentkezett.. 1 évre visszamenőleg a hátam s vállaim is katasztrófális állapotban voltak, strandra nem mertem kimenni. Viszont elhagytam midnen kenceficét krémeket stb, és az a terület helyre jött, nem használok arcomra se semmi krémet, csak hetente 1x bőrradírt. 2 hetente borotválkozom. És mostanában aloe verát rakok a területre mert segít a gyorsabb gyógyulásban meg antibakteriális meg mittudom én... De a probléma nem szűnik meg. Pár napja megittam random egy pohár tejet és a szám körül kijött másnap kb 3 nagyobb és 2 kisebb pattanás, ez emésztési nehézségek miatt vagy a tej miatt lehet? Mindenesetre bármit meghallgatok köszönöm.

2019. nov. 25. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Veséddel van baj.

Menj orvoshoz.

2019. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Esetleg kifejtenléd bővebben mi alapján a diagnózis?
2019. nov. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!