Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki hasznal syoss sampont?...

Valaki hasznal syoss sampont? Melyiket hasznaljatok?

Figyelt kérdés

A fekete lila jó?

Az van rairva hogy gyenge törékeny hajra és nagy betűvel hogy ceramide.


2019. nov. 25. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt használom, amit írtál már 3 éve.

Fekete flakon - lila címkés Ceramide.

Természetes hullámos hajam van, az évek során próbáltam már rengeteg féle sampont, de ezek az agyonreklámozott low budget valamik soha nem hozták a megfelelő hatást. Ugyanolyan száraz maradt, és szállt össze-vissza, mint a szénakazal.

Szerintem ezt soha nem fogom lecserélni, annyira bevált nekem. Hidratál, nagyon szép fényes lesz tőle a haj (amire eddig egy terméknél sem volt példa), szépen egyben tartja a tincseket. Nem használok hajszárítót, hagyom, hogy magától száradjon meg, és olyan hatása lesz, mintha fodrásztól jöttem volna. Van benne egy kis szilikon, de nekem ez nem baj, mert szépen “belövi” a hajat, mintha órákat foglalkoztam volna vele, és legalább 3x dúsabbnak tűnik tőle, mint amennyi.

2019. nov. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem egyenes hajam van és nincs olyan sok hajam. Ez a sampon hullamosra van?
2019. nov. 26. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, de minden hajtípusra jó.

Az én hajam is kevesebb, vékony szálú, és alapvetően száraz lenne, ha nem találtam volna meg a megfelelő termékeket (pl. ezt a sampont 😅), de mivel hullámos, így többnek tűnik, mint amennyi.

Még Aussie Repair Miracle balzsamot szoktam rá tenni, nekem ez a kombináció vált be maximálisan.

2019. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!