Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30 eves korban milyen ejjszaka...

30 eves korban milyen ejjszakai kremet ajanlotok, ami megfizetheto is?

Figyelt kérdés
2019. nov. 26. 11:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, karácsonyra már kértem helyesírási szótárat, remélem megkapom.😊

Hasznos volt a válaszod, ment a zöld, el is húzhatod magad innen. 😉

2019. nov. 26. 12:15
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

1.Kétlem, hogy 30 évesen ránctalanító kéne.

2. Az ilyen krémek amúgy sem érnek semmit sem. Ugye nem gondolod, hogy egy varázskrém majd megakadályozza/késlelteti a biológiai folyamatokat? Ha elhiszed, akkor hülye vagy, úgy, mint a többi aki megveszi. Pont erre alapoznak az ilyeneket gyártók. A barom fizet érte jó sokat.

3.A génjeidtől függ kb75-80%-ban hogy hogyan és milyen gyorsan öregszik a tested. Ezt magadra való odafigyeléssel és egészséges életmóddal tudod még késleltetni.


Ha szarok a génjeid, kenhetsz te magadra bármit.



Ha pl. a ricinus olaj valóban hajnövekedést serkentő hatású lenne, akkor nem lennének kopasz emberek. :)


Ha a ráncatlanítók működnének, nem lennének ráncos emberek.

2019. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi 3-as.

Inkább a megelőzésre fókuszálnék, azért egy jó hidratálókrém szerintem hasznos lehet. Sportolok ami vérkeringés szempontjából pozitívan hat a bőrre és megpróbálok sok vizet inni. Nem csodaszert keresek csak egy kis üdítő krémet. 🙂 Érzékeny a bőröm, hamar kipattogok sajnos, ezért nem merek kipróbálni mindent, de örülnék, ha valaki pozitívan nyilatkozna valamelyik termékről amit érdemes használni.

2019. nov. 26. 12:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szinte mindenkinek kell krém. A ráncokat lehet, hogy nem simítja ki egyik sem. Sőt, szinte biztos. De sokat segít, hogy később kezdjen el valaki ráncosodni. Hidratálni kell. Valami egyszerű krémet válassz. Én szeretem nagyon az illat és színezék menteseket. Pl. Vichy, Bioderma. Télen a Bioderma Cicabio krémjét használom, mert nagyon kiszárad. Ez jól hidratál, de nem lesz zsíros és nem is okoz semmi problémát, pirosságot, pattanásokat.
2019. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sima arganolaj.
2019. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy a ráncokat megelőzd első sorban belülről kell táplálni: sok folyadék, vitaminok a napi ajánlott mennyiségben és én pluszban szedek kollagént is, a lifetiltes pl nagyon jó. Már egy éve szedem, sokkal feszesebb a bőröm mint amilyen volt, persze így is vannak ráncaim de maga a bőröm egészségesebb. Pattanasaim pl egyáltalán nincsenek.

Arckrémbol meg hát... Számodra mi tartozik a meg fizethető közé?

Én használtam vichy termékeket, amikkel meg voltam elégedve, és szerintem árban is jó viszonylag.


Több félével kísérletezten, de amiket a rossmannban lehet venni pl Garnier vagy nivea vagy loreal, nekem nem használtak vagy nem is tudom, nem éreztem változást, ez alól egyetlen kivétel, amit azóta is használok és nagyon szeretem, a Neutrogena hydro boost termékcsalád, az éjszakai arcgél nagyon bevált nekem, illetve a szemkörnyékápoló és a tisztító gél is tök jó , ez mondjuk olcsóbb kategóriás mint a vichy, de én úgy vagyok vele hogy inkább kifizetem a kétszeresét csak normális legyen. Azért nem mindegy mit kensz az arcodra.


Ja. Meg az avon c vitaminos szérumát szoktam kenni.


Na szóval kollagén, vitaminok, napi 2 l folyadék, Neutrogena hydro boost, avon c vitamin szérum.

2019. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

(Annyira nem értem, hogy aki szépségipar ellenes, az mi a rákot keres itt.)


Kérdező, mik a bőrproblémáid? Mit vársz a krémtől? Milyen állagot preferálsz, géles, krémes, olajos? Használsz valami mást?

2019. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mixa éjszakai krém. Direkt érzékeny bőrre van. Nekem mindentől piros és kipattog a bőröm, de ettől nem.
2019. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a fényvédelem. Na meg persze a hidratálás.
2019. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Vichy-t kifogom próbálni, már szemeztem vele. Igen, a folyadékbevitel a legfontosabb szerintem is.

Arckrémeknél árban a határ a csillagos ég, de nem hiszem, hogy annyit is használnának, de ártani sem ár egy éjszakai krém.

2019. nov. 26. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!