Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mi ez a pirosság...

Szerintetek mi ez a pirosság a kezemen?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Remélem működnek a linkek. Már nem ez az első eset,hogy ilyen. A két kézfejemen és a csuklómnál nagyon száraz és vörös a kezem. Tudni kell, hogy sokszor mosok kezet egy nap (kb 7-8 és nagyon alaposan,sok szappannal) és a víz klórosabb mint korábban (nemrég költöztem). Nemtudom ezeknek lehet e köze hozzá. Ekcéma tuti nem, mert nem viszket csak nagyon száraz és a meleg vizet nagyon nem szereti. 21/F



2019. nov. 26. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg kezszarazsag


Próbáld meg azt, hogy éjszakára nagyon zsíros krémmel bekened és nézd meg, hogy reggelre jobb lesz-e

( ha gyógyszertárban veszel, akkor a Hármaskrémet nagyon ajánlom, azt ott keverik ki és eszméletlen jó)

2019. nov. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is ilyen, nálam hidegallergia. Telente jön elő, sajnos évről évre rosszabbodik, idén pl már előjött egy-két hete, és egyre csúnyább (korábban csak a téli hidegben volt ilyen).


Illatmentes kézkrémet érdemes használni, napi többször akár, főleg, ha sokat mosol kezet. Nekem pl a tégelyes klasszik nivea vált be, illetve ha rosszabbodik, fájdalmas, akkor flucinar n kenőcs (sajna vényköteles), nekem akkor is rendbe teszi, ha már véresre repedezik.

2019. nov. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A körmeidet vágd le mert nem valami szép így...
2019. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!