Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom mit kezdjek a...

Nem tudom mit kezdjek a hajammal? El vagyok keseredve. 17/L

Figyelt kérdés

Szőkésbarna, dús, hosszú hajam van. Kb 3 havonta vágatom. Fogalmam sincs igazából hogy milyen az állaga: hullámos vagy egyenes. Mert néhol (elől) van benne 1-2 hullám, máshol meg egyenes. Az a baj vele hogy néha eléggé bozontos (pufók), seprűs, töredezett.(főleg ha hőt használok rá)

Amikor 15-16 éves voltam, folyamatosan beszárítottam a hajam, és volt hogy ki is vasaltam. De abból elegem lett, mert láttam, hogy tönkreteszi a hajamat. És átváltottam arra, hogy nem szárítom meg, és ápolom a hajamat. Használtam rá ricinusolajat, (bolti) pakolásokkal is kísérleteztem. És néha nagy nehezen összehoztam, hogy kb jól nézzen ki, hő nélkül. De most, a hideg + sulis időben nem tudok várni 3 órát hogy megszáradjon. Így most megvárom hogy kb megszáradjon magátol, utána meg beszárítom.

Már azt érzem hogy az én hajamon semmi sem segít, soha nem lesz egészséges és természetesen szép, amilyet mindigis akartam.

Nem tudom, hogy mit csináljak? Mi segíthetne a hajamon? Milyen pakolást használjak? Használjak rá hőt, vagy ne? Hogy hozzam rendbe a hajam? Mennyi idő lenne míg regenerálódna a hajam, és egészséges és természetesen szép lenne?

Köszönöm előre is a segítséget



2019. nov. 30. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb, ha rövidre vágatod, és utána úgy ápolod, hogy egészségesen nőjön vissza. Ami már tönkrement, azzal nem tudsz mit csinálni.
2019. nov. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, kicsit a hajvégekből nyisszancs időnként egy kicsikét, mindig fellélegzik olyankor a haj, nem kell csak akkor mikor látod hogy elvékonyodott vagy picit megtört, figyelgesd mindig 😊


Nekem elöl nagyon el volt vékonyodva, ezért is estem neki megvágni a frufrut és ahogy megvágtam lám erős egészséges hajat kaptam😍


Én minden alkalommal használok balzsamot is és hajmaszkot is.


Mégpedig a kallostól a cserrys balzsamot, 3éve csak azt használom és nagyon szeretem, ápolja a száraz hajam, életet varázsol bele, selymes lesz nagyon, még emellé szoktam hajmaszkot a garniertől a papayás hairfood ot használom 2 hete és csodás hatása van,ápolja a fejbőröm is ami nagyon fontos.


Még szoktam, kókuszos haj tejet feltenni maszkolás után szintén a garniertől. Időnként, nem mindíg de amikor úgyérzem hogy nagyin kiszáradt a hajam valami által hajmosás elötti nap egy kis haj olajat szoktam felkenni bekefésülni a hajamba. Ezek a termékek nagyon rendbetették a hajam, hosszú év kísérletezés, után rátaláltam ezekre a gyümölcsökre! 😊


A kulcs abban van hogy nem hagyjuk kiszáradni a hajat és a fejbőrt, így tud szépen növekedni, dúsulni!


Még annyi, hogy nekem a vékonyszálú hajam nem bírta a hajfonást mindig kiszáradt eltöredezett tőle a hajam én sem ajánlom, sem a göndörítőket, vasalókat!

Vitamin is jóljön a hajnak, és a pozitív nyugodt kiegyensúlyozott gondolkodás, szeresd a hajad és rendbefog jönni, ne aggódj semmin! Csak pozitivan😘

2020. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!