Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok kezdeni a pattanásai...

Mit tudok kezdeni a pattanásaimmal?

Figyelt kérdés

Sok van, és nem tudom őket kinyomkodni. Kb. egy hónapja voltam kozmetikusnál, de már ilyen ocsmány.

Garnier micellás vizet, DMes teafaolajat, és néha Dr organic arcmaszkot használok.

Alapozózni szoktam a Catrice liquid coverage-vel, mert sokat piszkálnak ha nincs rajtam, amikor meg van a fejemen, akkor szóba se jön. Csak ennyi sminket használok. Lehet az alapozóval gond?


[link]

[link]

[link]


Nem túl jók a képek, de csak így tudtam.



2019. nov. 30. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Miket szoktál enni és mennyi vizet iszol egy nap?


Esetleg próbáld meg a kamillateás borogatást és a neogranormon kenőcsöt.

Az alapozót pedig felejtsd el.

2019. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Iskolai menzán ebédelek, többnyire hús van meg valami krumpli vagy rizs, és levesek. Hétvégén gyorskjákat. (apa nem egy konyhatündér :)) Reggelire szendvicset, vacsorára péksütit, vagy maradék ebédet. Sajnos a nasit nem vetem meg, gondolom ez sem túl jó.

Általában 2 liter vizet megiszok egy nap.

2019. nov. 30. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
A legsz..rabb az étkezésed, egészségtelen. Nemcsoda, hogy tele van ragyával az arcod.
2019. nov. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy? Ez egy. A ketto pedig, hogy az etkezesedet olvasva en lettem beteg es pattanasos. Csodalkozom rajta, hogy csak ennyire veszes a helyzet, es hogy egyelore csak a borodon vannak problemaid. A tested kb. semmi tapanyagot nem kap.

Az a catrice alapozo pedig hiresen komedogen, a legtobb bortipuson pattanasokat okoz rendszeres hasznalat utan.

2019. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tinikorban meg belefer. Később, ha nem múlik el, akkor bőrgyógyász, vszeg izotretinoint fog javasolni.
2019. dec. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fekete szappan, aloevera gél ☺️ne nyomogasd, ne nyúlkálj az arcodhoz.Többször tisztítsd az arcod, legyen külön törcsid arctörléshez.
2019. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Mit javasoltok, milyen kajákat egyek? Sajnos nem igazán vagyok otthon ebben. :(

2019. dec. 3. 20:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a sok apró patti egyértelműen azt mutatja hogy vagy hormonális az az kamasz vagy, vagy pedig nagyon rossz kajákat eszel és a fejedben méregtelenít a bor. Nagyon sok szénhidrátot eszel és kevés zöldség gyümölcs. Alj le a mekivel és társai, egyel salátákat, csirke mellett natúr, halakat, teljes kiőrlésű kenyeret és hagyd el a sok cukrot és tejterméket.
2019. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!