Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk a heréteket, hogyan...

Fiúk a heréteket, hogyan borotváljátok le?

Figyelt kérdés
Minden máshol megy, de ott sokkal nehezebb. Van valami praktika rá, hogy könyebb legyen? Illetve én teljesen simát szeretnék nem csak visszavágni. Segítsetek légyszi. 18f

2019. dec. 2. 04:50
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Én csak vasalni szoktam.

Gőzölős vasalóval.

2019. dec. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En borotvalom
2019. dec. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Borotvával, szárazon, nem sok pengés csodával, a sima eldobhatós bic a legjobb.
2019. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Gillette eldobhatós borotvával szoktam, simán tusfürdővel, de balzsam az jobb. Előtte áztasd kb 10 percet meleg vízben. Kifeszited a bört es vêgighúzod rajta, nem mondom, hogy csiga lassan, de azért óvatosan. Ha éles a borotva, akkor a minnél erősebben nyomomnak és többször húzásnak nem nagyon kell jobb eredményhez vezetnie. Utána gyakran sima állapotban, finoman végig szoktam menni 1-2 ottmaradt szál miatt (ha fontos). Nem kell követnie senkinek a módszerem, nem biztos hogy a legjobb, de nagyvonalakban ennyi. Gyakorlás kérdése, mint minden :)

Utókezelésnek meg simán hintőpor vált be legjobban.

2019. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
én max a zacsimat, a herémet semmiképp
2019. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor nem borotválom, a zacsit ugyanazzal az elektromos testszőrnyíróval csupaszítom le, amivel a péniszem környékét. Sima lesz.
2019. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem csak te ügyetlenkedsz ezzel a dologgal. Végig próbálhatsz persze nyolcféle vackot, csak lesz, ami jobb, mint a másik... de végül meg fogod állapítani, hogy bizony volna még a technikának ez ügyben hová fejlődnie.
2019. dec. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Segítséggel.

Két kézzel kifeszítem a bőrt, hogy ne legyen ráncos, a feleségem meg leborotválja.

2019. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fűrdés közben, csak vizesen, borotvával. Évek óta így csinálom.
2020. jan. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!