Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvágó gép nem vitte le a...

Hajvágó gép nem vitte le a hajamat?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy full új philips hajvágót (12k- [link] ), kb 6 -7 cm volt a hajam, beállítottam 2.4-re nem vitte, utána fokozatosan lejjebb vittem, de csak 8mm-es vitte le normálisan. :\ Hosszú hajat nem lehet hajnyíróval levágni? Vagy ezek a vágáshosszúságok kamuk?

2019. dec. 2. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A hosszú hajat elöször rövid(ebb)re kell vágni, és csak azután megy az egész rövid!
2019. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy próbáltam, de 1.2 cm-es fejjel se vitte le..
2019. dec. 2. 13:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor lényegében azt kéne, hogy ne hagyjam megnőni, csak max ilyen 2-3 cm-re?
2019. dec. 2. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha megnött, akkor elöször ollóval rövidebbre vágod, és utána lehet géppel.

De az egész rövidet a fodrászok sem egy menetben vágják, hanem fokozatosan.

2019. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja meg még egy: a hajvágót lassan kell vezetni és úgy, hogy a vágófej felfeküdjön a fejen.
2019. dec. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rá kell érezni, hogyan tartsd, és milyen tempóban tud vágni a hajad állagától függően. Nekem a 15 cm hajat gond nélkül levitte egy menetben 0-ra, utána már csak simára kellett borotválni pengével.
2019. dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt leviszi, de mondom, ha 2.4cm-re állítottam, úgy nem vitte..
2019. dec. 4. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!