Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Arcápolási rutinotokat...

Lányok! Arcápolási rutinotokat leírnátok?

Figyelt kérdés

Mivel kezditek, milyen krémeket használtok?

Mennyi ideig hagyjátok rajta?

Dm-es termékeket mondhattok mert ez a legközelebbi hely ahol tudok venni dolgokat :D.

Eléggé mitesszeres az orrom és zsíros a bőröm.

Szeretném ha puha és tiszta lenne, na és persze mitesszer mentes.

Melyik a legjobb DM-es mitesszer ellni maszk vagy tonik vagy krém akármi ami tényleg bevált nektek.Amit eddig próbáltam kb. semmit nem szedett ki, csak a tonik. Azt viszont ha naponta használom, ronthat a bőrnek?

Ma gondoltam elmegyek bevásárolni tisztasági dolgokat. Miket ajánlotok?



2019. dec. 3. 03:14
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Miteszeres voltam én is. Semmi nem használt, amit magamra kentem. El kellett jutnom ahhoz a felsimeréshez, hogy a dolog csak belülről oldható meg. Mióta egészségesen, "tisztán" étkezem, és csak vizet iszom, nincs gond a bőrömmel. Nem 100%-os azért, de rá se lehet ismerni a korábbi állapotához képest. Himalaya Herbals cuccokat használok, de csak télen hidratálok, nyáron azt veszem észre, hogy nincs ezzel gondom. A krémen kívül az arctisztítójukat és az arcradírt is használom.

A sminkcuccaimmal kapcsolatban is abbahagytam azt, hogy minden olcsó vacakot megveszek.


Szerintem a tonik napi használata túlszárít, bár nem ismerem a bőröd.

Ami alap, és mindenképp vegyél, jó minőségű sminklemosó. Akár valamilyen micellás víz is lehet. Még ha nem is használsz sminket, este nem árt letakarítani az arcod.

2019. dec. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Az első nagyon jót ír, belülről kezd az ápolást. Sok folyadék, vitaminok. E vitamin nagyon jót tesz a bőrnek, ha olyat találsz amiben kollagén is van, az plusz jobb.

Nekem is nagyon zsír bőröm van, legalábbis a t zónában, és mitesszeres is. Nekem ez a rutin:

1. Micellás vízzel lemosom az arcom, én most niveásat használok, ajándékba kaptam de nem olyan jó, Garniert szoktam, a rózsaszín kupakosat.

2. Neutrogena hydro boost cleansing gel-lel átmosom ismét az arcom, különösen a t zónát

3. Garnier pure active 3in1 arcradír, Ezt picit rajta is hagyom a mitesszeres részen

(4. Mitesszeres tapasz az orra, de ezt csak heti 1x. Nem tudom a márkát, talán valami clear az eleje, rossmannba lehet csak kapni és piros a doboza. Ez az egy jó nekem, a többi semmit nem szed ki)

5. Clear n clean arctonik, nekem nem szárítja a bőröm pedig minden nap 2x használom, reggel és este, viszont csak a pattanás-mitesszeres területen kenegetem, pattanás pl 2. Nap reggelre el is tűnik tőle. Sima kék színű lötyi, kék kupakkal.

6. Ez változó, reggel egy helia d tokaji boros krémmel kenem az arcom, vagy avon c vitaminos szérum, este pedig Neutrogena hydro boost éjszakai arcgél, vagy Nivea Urban detox éjszakai arcpakolás. De ez elég egyszer egy héten. A Neutrogena sokkal jobb.

Ééés szemkörnyékápoló!


Még két hetente szoktam venni a ziajától arcpakolást, pici csomag és valami rózsa vajas meg shea vajas is van, ez a kettő még nagyon jó, olyan baba popsi puha utána az arcom


Na mindegy. Én sokat kísérletezem, kB az összes Drogériás terméket kiprobaltam, csak ezek váltak be, ezeknél láttam változást.

2019. dec. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek, de jöhetnek még tippek ;).

Himalaya Herbals nekem csak fogrém volt eddig de lehet kipróbálom a többit is. Toknikkal nagyon feltunoen eltunteti az orromro a feketéket :D. Nem teljesen de észrevehetően. Ez vmi kék dobozos tonik baleas azt hiszem. Nagyon jol használ.

2019. dec. 3. 08:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Reggel:

1. Gyógyszertári arctisztítóval lemosom az arcom.

2. Hidratálok a himalaya herbals energizing arckrémjével

3. Kenek fel egy kis fényvédőt

4. Bekenem a szemem nivea Q10 szemránckrémmel.


Este:

1. Nedves törlőkendővel nagyjából lemosom a sminket.

2. Majd garnier olajos micellas vízzel a maradékot

3. Ugyanugy megtisztítom az arcom mint reggel

4. Befujom az arcom aloe vera sprayvel

5. Szemranckrem

Heti egyszer szoktam leradirozni a bőröm avonos arcradirral és teszek fel egy arcpakolast.

2019. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Garnier micellas víz reggel este, de az amiben nincsen se illat se színezék se semmi.

Paulas BHA( ez a legjobb a mitesszerekre, de az AHA se rossz)

TO Niacinamide szérum

Hidratalo krém fényvédővel szinten Paulas, és minden mentes natural púder.

Este pedig TO Retinol szérum plusz TO hidratalo krém.

Egyik sem DMes de a legjobbak a piacon, érdemes beszerezni őket.

2019. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem igazán szoktam agyon vegyszerezett szereket lenni a bőrömre.


Reggelente zuhany alatt mosom le, majd E-vitaminos arctörlővel áttörlöm. Ez után vagy multivitaminos (Simple) arckrémet kenek fel vékonyan, vagy Manna luxus arcelíxirt.

Este ugyan ez: alapos vizes arcmosás, majd alapos arctörlőkendő, végül az arcomba maszírozom az arcelíxirt, ügyelve az irányra.


(Van amikor Simple krém helyett hidratáló ránctalanító krémet használok, hyaluron savasat, vagy kollagéneset, de ezt Angliában vettem.)

2020. jan. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Reggel Hada labo habzó lemosóval megtisztítom az arcom. Befújom Pyunkang yul mist tonerrel, majd ha felszívódott, Ti'am my signature c vitamin szérumot teszek fel és amíg hat, elmegyek kávézni. Utána hidratálok Blithe 5 energy roots tonerrel és Tonymoly wonder mocchi water krémmel. Ezek nagyon könnyű, gyorsan felszívódó hidratálók. Ez után fényvédő krém (jelenleg Holika Holika aloe waterprof spf50), majd CC krém.


Este a szempillaspirált lemosom külön, ( The Saem Healing tea garden eye lip remover), majd olajos lemosó (Elizavecca), habzó lemosó (Hada labo).

Ezután hidratáló tonerek, Blithe 5 energy roots, Blithe 8 beans, Tonymoly wonder mocchi toner, Secret key aloés, ezeket nem egyszerre, igény szerint.

Éjszakai krém Blithe tundra chaga.

Hetente 1-2 alkalommal de rendszeresen hámlasztás, illetve retinol.

Használok ezenkívül alkalomszerűen fátyol maszkot, sleeping packot, ahogy érzem hogy igényli a bőröm.

Ez elsőre bonyolultnak tűnik de nem az. Reggel-este kb. 10-15 perc.

Megéri, már nem kell alapozó, sem BB krém, elég a CC, szempillaspirál, szájfény és pici pirosító.

2020. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!