Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért töredetik nagyon a hajam?

Miért töredetik nagyon a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyon törik, hullik és borzasztóan korpás is a hajam. Nem tudom mit tegyek. A nyár elején vágattam belőle sokat, majd nyáron is többször de mikor megkezdődőt az iskola kb fenekig erő hajból lett szinte vállig érő bajam. Lehet azért törik, mert tél van és hideg? Az lenne a kérdés hogy mit tehetek? Használok argán olajat, a samponom elseve azelőtt pedig dove volt. Nagyon sajnalom a hajam és meg akarom menteni. 2 naponta mosom, nem vasalom és nem festem. Ritkábban nem tudom mosni ,mert igyis egy napot alig bir ki. Most vagarok belőle 2-3centit, de utanna mit tegyek?

Mit hasznaljak ellene? Romániaban lakom szoval nem is tudok akármit beszerezni olyan könnyen. Minden segítséget megfogadok. Sőt örülök neki😊



2019. dec. 5. 13:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szvsz azért törik mert elõtte nem volt sokáig vágva.


-vitaminok, kiegyensúlyozott étkezés

-selyem vagy szatén párnahuzat

-sörte hajkefe vagy fa

-hajpakolás

-fejmasszázs

-puha hajgumi

-hajszárító hideg módban

-vizes hajjal vagy hajmosás után nem menni ki 3-4 órát

2019. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!