Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akad még közületek olyan,...

Akad még közületek olyan, akinek télen mindig viszket és bedagad a lábujja?

Figyelt kérdés

Telente mindkét lábamon a nagyujjam, illetve a mellette lévő 2 ujj bőre megduzzad, vörös lesz, és nagyon viszket, feszül! Voltam már vele bőrgyógyászaton 2x is, de mire ebben a csodás magyar egészségügyben kaptam időpontot, addigra mindig elmúlott, így semmi érdemlegeset sem tudtak mondani. Egyébként általában így szokott lenni, pár napra kijön, aztán nyom nélkül elmúlik, majd pár héten belül visszajön.

Először bőrgombára gyanakodtam, de annak ellent mond, hogy ez kizárólag hideg időben jön ki, tavasztól késő őszig soha! Illetve nem is vagyok sokat zárt cipőben, tehát jól szellőzik a lábam.


Valaki találkozott már hasonlóval, mi lehet ez?



2019. dec. 5. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a hideg-meleg váltakozására?

Nekem a térdem és a könyököm porosodik ki és viszket ilyenkor.

2019. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
hidegallergia?
2019. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!