Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A feketére festett haj tényleg...

A feketére festett haj tényleg nagyon hullik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom van egy rakat ilyen kérdés, viszont mégsem találtam választ.

Ilyesmi színű a hajam:

[link]

Most gondolkodom a feketén, de itthon tuti nem fogom festeni, mert nem értek hozzá, és az lenne a kérdésem, hogy ha egy profi fodrász szalonba megyek, (Zsidró/Hajas) akkor is ugyanolyan káros a hajnak, vagy csak a házi festés, mert többnyire, olyanok véleményét láttam, akik maguknak festik. És nem tudom, hogy tényleg a fekete a probléma vagy az otthoni hajfestés.

Szóval, ha valakinek (akinek profi festette feketére a haját) van tapasztalata és megosztja, azt nagyon köszönöm. :)



2019. dec. 8. 08:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire számít, de dús, erős szálú a hajam.
2019. dec. 8. 08:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fekete volt a hajam (évekig), festette fodrász is, én magam is otthon. Soha nem hullott. Nagyon sok, vastag szálú hajam van nekem is, ha ez számít egyáltalán valamit.
2019. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van aki allergias a fekete festékben lévő anyagra. Semelyik festéktől nem hullik a hajam kivétellb a fekete sajnos nis. Pedig az a kedvencem. Festettem mar professzionális festékkel, drogériákban kaphatóakkal is és még a szinező feketétől is hullik. Édesanyám mar nagyon regota feketével festi, legolcsobb fekete hajfesték, es még sem hullik a haja.
2019. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hullik jobban, csak jobban látszik.
2019. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hú, hát ez nagyon egyénfüggő dolognak tűnik akkor.

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld mindenkinek. :)

Jöhetnek még válaszok, ha valaki erre jár. :D

2019. dec. 8. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem vörös hajam van, mégis hullik, hullott is világ életemben, pedig lassan 26 vagyok. Mondjuk 13 éves korom óta festem. Én is voltam fekete, alig bírtam tőle megszabadulni, de nem hullott jobban, mint most. Ez leginkább hajlam kérdése, pl. mint az, hogy nekem 2 év volt, mire lenőtt a fekete, barátnőmnek meg 3 mosás után ledobta a haja.
2019. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nagyon hullott tole, ugyhogy par ev utan le kellett novesztenem, es most barnara van festve. Attol egyelore ugy nez ki, hogy nem hullik. De jobban szerettem fekete haju lenni. :(
2019. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Lehet hülye a kérdés, de visszanő a kihullott haj?

Szóval olyan, mint a fekete festés előtt?

2019. dec. 11. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!