Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcbőr-simító krémet...

Milyen arcbőr-simító krémet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Kozmetikai analfabéta vagyok, bocsássatok meg :D Anyukámnak szeretnék karácsonyra valami arcsimító-féleséget, ha létezik ilyen. 45+ már anyukám, és nem túl elégedett az arcbőrével. Régi pattanás hegek, ráncok, meg nem akarom azt írni hogy ragyás mert mégis csak az anyukám, de szóval nem túl sima a bőre.

Nézegettem mindenféle krémet, de ez így nekem túl nagy lutri, inkább szeretnék olyan rendelni/venni, amiről legalább egyvalakitől hallok tapasztalatot. Árban azért 10ezer alatt szeretnék maradni, de igazából meghallgatok bármi ötletet :) előre is köszi!



2019. dec. 8. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Hegekre AHA lenne a legjobb, halványítja őket, de ha nem használja, vagy érzékeny rá, akkor az is pazarlás.


[link]

2019. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!