Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz hajvégre mit tudnatok...

Száraz hajvégre mit tudnatok ajanlani? gondor hajam van es vall ala ero ha ez szamit. es mikor megszaritom gajmosas utan ilyen d szenkazal hatasa van🤣 1-2 nap utan nez ki elfogadhatonak.

Figyelt kérdés
meg juniusban levagattam, de akkor nagyon nem ilyen hatasa volt, nem tudom mi tortenhetett vele 😬

2019. dec. 8. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Száraz olajat, ami hajvégekre van
2019. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hasonló típusú a hajam, hullámosabb és ezért nem puha tapintású és nem igazán fényes, viszont rengeteg hajam van és erős szálú.


Annyi mindent kiprobáltam már hogy ah hihetetlen.. Tojásos házi pakolások amitől nekem csak összeállt a hajam. Gliss Kur, Garniertől kezdve mindenféle száraz hajra való pakolás stb. Majd a fodrászom úgy megcsinálta a hajam, hogy napokig könnyű, selymes, egyenes és puha maradt. Megkérdeztem mit rakott rá, mert hát ez kész csoda.


Azt mondta a nagy drogériás termékekkel az a probléma hogy sok bennük a keratin, ami átmenetileg ugyan széppé teheti a hajat de csak ront a helyzeten, mert kémiai anyag. És nem mindig a drága a jó. A Kallos egyik pakolását használta a hajamra, a neve Crema al Latte Serical ez egy 1000 milis (nem írtam el:D) kb 1000 Ft-os tejproteines hajpakolás. Hát nekem soha semmi nem puhította be így a hajam. Azóta azt használom, majd száraz hajra való olajjal kenem be (Elseve Extraordinary Oil) a hajam bár sosem lesz olyan fényes mint egy reklámban, de fényévekkel jobb lett!

2020. jan. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!