Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiként érdemes arckrémet...

Férfiként érdemes arckrémet használni?

Figyelt kérdés

Sajnos télen néha kiszárad a bőröm, nyáron zsírosodik.


Gondolkoztam, hogy veszek egy ilyen Nivea-t ami jó arcra is:

[link]


Erről mi a véleményetek?



2019. dec. 9. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes, a női bőrtől alapvetően nem sokban különbözik a férfiak bőre, és ha nekik szükségük van rá, akkor nekünk is. Viszont ezt a Niveát akkor se kenném az arcomra, hogyha fizetnének érte. Bőrtípusnak megfelelőt válassz.
2019. dec. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlót használok. A bőr kiszáradása fokozza a ráncosodást.
2019. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes, én is azt tanácsolom, hogy nézz a bőrtípusodnak megfelelő arckrémet.

Egyébként én örülök, hogy a férfiak is elkezdtek nyitni a bőrápolás felé. Nem valami vonzó amikor valaki vörös és hámlik, de egy kis krémet vagy ajakbalzsamot nem hajlandó feltenni. Persze némi figyelmet igényel.

kis sztori: Ismerős pasival esett meg: télen folytonkiszáradt az ajka, megunta és bement az első százasba vett egy balzsamot. Felkente, jött ment, látta, hogy furcsán néznek rá. Véletenül színváltósatt vett ami kicsit megszínezi az ember ajkát :D

2019. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lenne érdemes? ha száraz a bőröd, akkor használj krémet!
2019. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a krém nagyon zsíros.De ha száraz a bőröd vékony rétegben este kend be vele az arcod és reggelre beszívja.Ha zsírosnak érzed reggel akkor mégsem jó és kevésbé zsírosat kell választanod.
2019. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!