Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztésre valakinek...

Hajnövesztésre valakinek bevált módszer?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék derékig érő hajkoronát,viszont a hajam hátközépnép megáll a növésben és egyszerűen nem mozdul. Használok rá sampont,balzsamot,pakolást,minden nap fésülöm,hordom leengedve és lófarokban is,de semmi nem használ:( régebben vágattam is a végét,de mindig ugyan arra a hosszra nőtt vissza,ami a hátam közepénél van,és az istennek sem akar tovább nőni. Valakinek esetleg valamilyen bevált módszere van,hogy hogyan lehetne egy kicsit beindítani,vagy rásegíteni a növekedésre? Gyógyszert,pirulákat nem fogok szedni,szóval légyszi a dm-es hajnövesztő kapszulákat és társaikat ne is mondjátok:) köszönöm előre is
2019. dec. 21. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

gyógyszert ne is szedj, de vitamin segíthet

de ha semmit nem szeretnél, amit be kell szedni, esetleg megpróbálhatsz koffeines sampont használni, az elvileg serkenti a hajnövekedést (én sose próbáltam, de sok embertől hallottam már

nekem a b vitamin jött be és bár azért kezdtem szedni, hogy kevésbé hulljon a hajam, végül nem csak arra lett jó, de gyorsabban is nő

persze nem azonnal, kell pár hét mire hatni kezd)

2019. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy fajta collagen italt iszok, aminek a legmagasabb a collagen tartalma. Másfél hónap alatt 3 cm-ert nőtt a hajam, pedig ezelőtt meg se moccant. És rengeteg babahajam is lett.
2019. dec. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kovafold kapszulat kezdtem szedni november elejen.

A hajhullasom szinte teljesen megszunt(marok szamra hullot a hajam),es rendesen elkezdett noni is.nem is csak a hajam😂.a labamon es egyeb testreszeimen is szaporabban nonek a szorszalak.

Ha porulat nem szeretnel,akkor probald ki a banfi hajszeszt,samponnal.mondjuk Nekem gyorsan zsirosodik tole a hajam,de egy kurat most azert tartok vele.

2019. dec. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az az igazsag, hogy a hajnovekedes es a haj allapota a sok kaphato kence ellenere egy belso dolog. Szoval, ha belülröl nem kapja meg a tamogatast a hajad, akkor kivulrol lehet masszirozni, kenni, vagni, akarmit, de semmi nem fog tortenni. Mint ahogy azt latod is. Erdemes elmenni egy vizsgalatra, megnezni, hogy esetleg nincs-e vitaminhianyod, es akkor ahhoz merten lehet potolni, illetve kurakat tartani, viszont az összes kulso megoldas, az csak ennek a kiegeszitoje tud lenni.
2019. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alpecin koffein sampon és ricinus olaj is hatásos:)
2019. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!