Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hatalmas piros folt eltüntetés...

Hatalmas piros folt eltüntetése? Légyi írjatok.

Figyelt kérdés
Hello. pár hete arcomon lett egy ilyen elég piros pattanás szerű dolog. Mostmár csak piros folt van ott és ha megsimitom még ott van egy kis pukli, körülötte meg hatalmas piros folt és elég csúnya. Olyan mintha hólyag lenne vagy hasonló, mert nem találtam aközepét és most meg mintha szinte holyag lenne a szám mellett. A mérete kb mint egy 5 forintos. hiába próbáltam rákenni barmit nem mulik a pirosság. a dudor legalább lejebb ment az szerintem elmulik de a pirosság nem, eddig fogkrémet, kézkrémet levedulásat, hintőport tettem rá és ugyan ugy piros, lehet most rácsapott egyet a hirtelen jött hideg szél? mert nem értem miért nem mulik el. alapozoval eltudom fedni hogy ne legyen piros de akkor is latszik hogy egy kis dudor van ott. valami megoldás eetleg? kétségbe vagyok esve.nagyon ronda vagyok most, nem istudom mi lehetez, mert nem ugy néz ki mintha pattanás lenne, inkabb holyag seru mert már hámlik.de a vörösség ott van még. légyszii ha tudtok vmi más trükköt irjatok pls, mert ilyenem még nem volt. 22l.

2019. dec. 24. 00:17
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy herpesz? Tünetek alapján nagyon annak tűnik, azt pedig hiába kenegeted testápolóval, fogkrémmel, hintőporral....
2019. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nos lehet de ekkor nagy is lehet a herpesz? sőt piros is körülötte? érdekes de akkor mivel tuntethetem el?
2019. dec. 24. 00:32
 3/3 anonim válasza:

Ha herpesz, akkor lejegeled nap 2Xés után érezni fogod, hogy kevésbé duzzadt. De még a következô nap is! És hamarabb elmúlik úgy.

Ha Nem Bírod a jeget, vagy Nincs otthon Kérjél rá fogkrémet.

Biztonság kedvéért megmutathatod a kerületi bôrgyógyászodnak is bár ô valszeg úgyis herpesz ellenes kenôcsöt įgy fel, azt meg vény nélkül is kapni, mondjuk vénnyel biztos olcsóbb. Persze lehet, hogy Nem herpesz, ki tudja, de elsôre nekem is az ugrott be.

2020. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!