Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha befesteném a hajam lilára...

Ha befesteném a hajam lilára előte ki kéne szőkítsem?

Figyelt kérdés
Hello mindenki!Nekem alapból csúnya barna a hajam és feketére szóktam festeni és most jött nekem az az ötlet hogy befestem a hajtövet lilára, és az lenne ha be festeném akkor azelőtt ki kéne szőkistem a hajtővet (megvárom elébb hogy lenőjön a fekete olyan 3-4cm-re és utána szőkiteném) vagy pedig a barnát simán befogja?

2019. dec. 29. 14:30
 1/4 Davandaa ***** válasza:
Szia! Szerintem le kéne előtte szívatni ugyan úgy. Nem hiszem hogy olyan jól befogja anélkül.
2019. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ki kellene szőkíteni előtte, de ha neem vagy fodràsz ne te csinàld, mert rosszul is elsülhet.
2019. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen színű az eredeti hajad? A "csúnya barna" egy tág fogalom, legalább egy kb. színmélységet be kéne lőni hozzá.


Nekem szintén lila a hajam, és sokáig festett fekete voltam. A feketére felesleges lilát ráfesteni, azt semmi sem fogja be. Én kiszedtem belőle, C-vitamin porral, kb 2x alkalom után elég jól kijött mindenhol. Utánta ment rá a lila, szőkítés nélkül. Na most, ha világos, rikító pinkes lilát akarsz, az szőkítés nélkül nem fog menni, ahhoz túl sötét a barna alap. Viszont én direkt sötétebb, padlizsános, szilvaszínű sötétlilát akartam, és ezt nagyszerűen sikerült is elérni, szőkítés nélkül is.

2019. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De én nem az egész hajam akarom lilára hanem csak a hajtővet olyan 2-3cm-re (itt a festék neve is loncolor GoCrazy) és ahoz is muszály szőkitsek?
2020. jan. 5. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!