Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Sebes fejbőrre mit lehet tenni?

Már egy jó ideje ilyen a fejbőröm, nem korpás, hanem konkrétan sebes, ami elkezd hámlani 2-3 nap után. Ráadásul nem azért sebes, mert túl száraz, sőt 3 nap alatt be is zsírosodik. Nektek mi vált be?

Kérdések hasonló témákban:
haj, fej, bőr, sampon, hajápolás, seb, zsíros, fejbőr, korpás

2019. dec. 30. 12:42  Privát üzenet  

A válaszok
Bőrgyógyászatra kell menni, ott adnak rá megfelelő gyógyszert, krémet, kezelést.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2019. dec. 30. 13:02 Privát üzenet
Apukám Nizoral sampont kapott rá a dokitól.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2019. dec. 30. 13:43 Privát üzenet
Nekem is ilyen bajom van, nekem Seborrheam van (de persze lehet neked más). Kénes sampon, nizoral, bőrgyógyász 😕 Menj el mindenképpen!

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2019. dec. 30. 14:08 Privát üzenet
A Nizoral sampon nekem is segített.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2019. dec. 30. 14:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha panthenol-t használok a hajamra, akkor csak a fejbőrre kell tenni vagy lehet a többi részre is?
Olvastam erről a ricinusolajos hajnövesztésről és megtetszett az ötlet. Egy honlapon olvastam, hogy a fejbőrre kel felvinni. Viszont a gyógyszerész azt mondta, hogy nem szabad a...
Itt olvastam: a sampont csak a fejbőrre szabad tenni, ahogy öblíted majd ki, a hab lemossa a hajad hosszát. Ez igaz? én a hajamra is szoktam tenni a samponból
Enyhén kisebesedett fejbőrre mit lehet tenni?
Ricinus olajt a hajvégre lehet tenni? Holnap akarok venni, azért hogy megnőjön a hajam. Tudom, hogy a fejbőrre is kell tenni. Tudom hogy már volt több 100 kérdés ezzel kapcsolatba.
A ricinusolaj hajpakolást (ha azt akarom, hogy gyorsabban nőjön a hajam) hova kell tenni? Elég a fejbőrre, hajtőre, mint pl mikor hajfestésnél csak a tövét festem be?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!