Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nőne gyorsabban a hajam?

Mitől nőne gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
A hátamig ér a hajam, de a fenekemig szeretném növeszteni. Kb 7-8 cm-t kéne még nőnie, azaz 7-8 hónap, de én ezt egy kicsit szeretném gyorsítani. Nektek mi vált be?

2019. dec. 30. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Egészséges vitamindús étkezés.
2019. dec. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
71%
Sziaa. Ismered Avram Latoscát? Van egy videója ahol egy rizsvizes pakolást készít. Na én kipróbáltam és 1 hónap alatt 4 cm-t nőtt a hajam. Puhám és fényesebb is lett tőle a hajam és imádom. 3 hónap alatt 10 cm. Nekem ez vállt be a legjobban:))
2019. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az igen, mindenképp kipróbálom!! Köszönöm ❤
2019. dec. 31. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
1 hónap alatt 4 centi lehetetlenség, ne higgy el ilyen hülyeségeket... ricinus olaj, fejbőrmasszázs segíthet ha alapból nem nő sokat, de 1-1,5 cm-nél többet nem fog semmitől.
2019. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
:O
2020. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!