Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítsem a hasamat...

Mivel szőrtelenítsem a hasamat? Lány vagyok, de engem zavar a szőr, túl sötét barna. Borotválni nyilván hülyeség, az epilátor ott fáj. Esetleg a szőrtelenítő krém használna? Nem ismerem milyen, tudnátok légyszi tapasztalatokat írni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2019. dec. 31. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Én nem ajànlom a szőrtelenítő krémet.

Gondolj bele, hogy milyen anyagok vannak benne, ami szó szerint felildja a szőr keratinjàt. És nem csak a szőrt oldja fel, hanem a bőrt is.

Rengetegen allergiássak rá, nem vélerlenül. Aki nem az rá, az majd allergiàs lesz rá idővel.

Hatàsa se jobb mint a borotváé. Ugyan úgy a szőr szálat oldja le, nem gyökerestűl. Úgyhogy 3 nap múlva ugyan úgy borostàs leszel. És a szőrzetet se gyengítí.

Inkàbb fektesd be a pènzed egy jó epilàtorra, vagy gyantàztasd.

Első pár alkalom fàj, de megszokható.

2019. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosabban milyen? Pihés vagy erősebb, csak pár szál vagy egész csík?
2019. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Epilator, az elsonel visitasz, kesobb jobb lesz
2019. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Én gyantázom a sajátomat. Köldöknél trükközni kell, hogy kijöjjön a szőr, de utána pár hétig elvagyok.

Illetve most várom, hogy ideérjen a megrendelt otthoni IPL gépem, amit többek közt a hasamon is akarok használni, kíváncsi leszek, lesz-e eredménye.

2019. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Sziasztok!

Igaz én férfi vagyok, de IPL gépet használtam 1 év alatt kb 80%-os volt a szőr veszteség, sokkal selymesebb lett a bőröm. Ami maradt kb hetente 1* kellet borotválni. Nekem be vált. 39/f

2019. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Én epilálom, nekem is fájt eleinte, de aztán megszokta a bőröm. A köldöknél csipeszt is be szoktam vetni.

Van különben érzéstelenítő kenőcs (Lidocain), én főleg az arcomra használom.

2019. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. dec. 31. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!