Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha otthon anya vágja a hajam...

Ha otthon anya vágja a hajam de festetni is szeretnémelvállal a fodrász?

Figyelt kérdés

A hajvágást anyára szoktam bízni, mert szépen letudja vágni és annyit amennyit én mondok. De a festést inkább fodrászra bíznám.

Ha arra kérem hogy csak fesse be, mert anya már otthon levágta az lehet ciki lenne.

Nagyon kellemetlenek érezném magam ha emiatt megharagudna.


2020. jan. 1. 16:36
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat:

Ha otthon anya vágja a hajam, de festetni is szeretném. Elvállal a fodrász?

2020. jan. 1. 16:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet csak festést kérni. Illetve a fodrásznak az szempont még, hogy jól nézzen ki a hajad, amikor kimész tőle. De ha anyukád szépen vágja, akkor nem baj a fodrásznak.
2020. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez sosem probléma a fodrásznak, ne aggódj. :)

De spórolni is tudsz, ha szeretnél. Ha simán egy színűre szeretnéd festetni, akkor beszaladsz a boltba (vagy drogériába), veszel a hajhosszadnak megfelelő mennyiségű doboz festéket és ha anyukád amúgy is szuper fodrász hajlammal rendelkezik, akkor ő is biztosan be tudja festeni neked. :) így akár 5-6-7ezer is megspórolható, ha nem szalonban csináltatod.

A fodrászkellékes is jó megoldás lehet, az eladók készséggel szoktak segíteni a választásban.


Én pl magamnak vágom és festem a hajam (nem nagy ördöngősség, ha ráérzel), évente vagy 2 évente egyszer megyek csak fodrászhoz, akkor is csak melegollós vágásra.

2020. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából nagyon szépen letudja vágni, magának is ő szokta meg apának is. De én ombrésra szeretném az alját, és lehet hogy azt inkább fodrászra kéne bízni. Olyan jó érzés lehet a saját hajad magadnak vágni. Már én is sokszor szemezgettem azon hogy na akkor előkapom a hajvagó ollót és videó segítségével levágom magamnak. De sose mertem belevágni.
2020. jan. 1. 17:27
 5/5 anonim válasza:

A színátmenetes festéseket tényleg bízd fodrászra :)


Ne tudd meg, hányszor hordtam sapkát a balul elsült hajvágások miatt.. :D :D

Nyugodtan bízd csak anyukádra, ameddig csak tudod, biztos vagyok benne, hogy boldogsággal tölti el, hogy megteheti. :)


#3

2020. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!