Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szokjak le a hajfestésről?

Hogyan szokjak le a hajfestésről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Bármikor amikor befestem a hajamat, akkor utána olyan mintha ilyen pánikroham törne ki rajtam, hogy ne hogy allergiás reakcióm legye, vagy feldagadjon valamim, vagy ne kapjak levegőt. Pedig eddig semmi gond nem volt, se allergia, se fulladás csak a pánik miatt. Pedig szeretem festegetni, most ilyen nugát barna színe van, de jó lenne visszakapni az eredetit, csak az ugye sok idő, és nem tudom megállni, hogy ne vegyek valami hajfestéket, ami felcsillan nekem a polcokon. Viszont ez így nem jó, hogy mindig pánikoljak miatta. Eddig max a szőke tetszett a legjobban, de ahhoz meg el kell mennem fodrászhoz, amit nem mindig tudok. Pedig vagy az lesz, hogy megvárom míg visszanő az eredeti hajszínem, ami ugye a festés miatt már sötétebb lett, vagy maradok szőke ami tetszik. De az is pánikolós lesz lehet. :( Nálatok is volt hasonló? Vagy csak én parázok mindenre?

2020. jan. 3. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
29%
Nyiratkozz le kopaszra.
2020. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!