Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajamat nagyon-nagyon hosszúra...

Hajamat nagyon-nagyon hosszúra, megszeretném növeszteni, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Részben genetika


Én pl semmi extrát nem csinálok vele és nagyon gyorsan nő, de van olyan ismerősöm, akinek a X hosszúság után nem akar nőni a haja

2020. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen, köszönöm a válaszodat. Más is válaszoljon legyen szíves!
2020. jan. 5. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer azt olvastam, hogy mivel a testünk minden sejtje lecserélődik átlagosan 7 év alatt, ezért a haj nem tud hosszabbra nőni, mint amennyit ennyi idő alatt elért. Ezt leellenőriztem magamon, 10 évig nem vágtam a hajamból. Az enyém szerintem 8-9 évig nőtt, az biztos, hogy az utolsó évben már nem nőtt. Elég hosszú lett, bőven elérte a combomat, pedig több családtagom állítja, hogy nekik nem nő tovább hátközépnél.
2020. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az vált be, hogy először is tiszta lappal kezdtem, azaz teljesen kopaszra vágattam, hogy ne legyen semmi károsodott rész benne, és a fejbőr is fellélegezzen kicsit. Utána mindig kímélni, ápolni, később az elvékonyodott végeket lecsípni, hogy egészséges maradjon, ahogy nő. Most már derék alá ér, és szép sűrű egészen a végéig, irigyelnek is sokan érte. 30/N
2020. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Helló!


Lehet, hogy nem fog hosszúra megnőni. Biológiai tényezőktől is függ, hogy a növekedés lesz gyorsabb, vagy a hajhullásod. :)

2020. jan. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Most növesztem a hajamat, a fülemig ér!
2020. jan. 14. 22:48
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Az idő megoldja. :) Kinek előbb, kinek utóbb nő meg, szerintem nekem is lassan nő, 18 évesen teljesen rövid hajam volt, de 21 évesen már hátközépig ért. Mindig kell belőle picit vágatni, és van olyan, hogy már megúnom, mert nehéz, és sok a dolog vele, de amikor kisebbre vágattam (kb. fél métert levágtak hogy úgy jobb lesz), nagyon szomorúvá tett. Szeretnék néha más fazont, de maradjon hosszú, az a biztos. :)
2020. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!