Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van esetleg fodrász az oldalon...

Van esetleg fodrász az oldalon? Hullámos-göndör, vastagszálú, sok, beszárítás nélkül pulikutya hajból, ami pl. tengerparton totál göndör lesz milyen rövid frizurát lehet készíteni, ami egyenesnek hat?

Figyelt kérdés
Most folyamatosan körkefés hajszárítóval (a legerősebb típussal) húzom ki viszonylag egyenesre, azért kis hullám így is marad benne, de nem hajvasalóznám heti 2x. Viszont már elegem van belőle, nagyon hosszú, hátközépig ér és folyamatosan lófarokban hordom. Amióta az eszemet tudom sose volt frizurám, mert senki nem tudott semmit csinálni a lépcsős vágás és ennyi, meg milyen szép hajad van, más irigyelne, hát nem tudom ki az a bolond, aki irigyel, a mennyisége miatt oké, azt szeretem, de a kínszenvedés vele, hogy viszonylag normálisan nézzen ki. Gyerekkoromban levágták egyszer kleopátrára, igazi bilifrizurám lett, mint a motoros sisak úgy néztem ki, oldalra-felülre elállt. Félhosszú haj nekem unalmas,36 éves vagyok, vagány frizurát akarok, nem egy unalmas félhosszú barna hajat, ami még öregít is 10 évvel (színén nem akarok annyira változtatni) vagy hosszú vagy rövid ezért gondolkodom. Lehet ebből a hajból nagyon rövid felzselézett hajat csinálni?
2020. jan. 7. 16:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy őszülök is, saját színére van festve (sötétbarna), 4 hetente fodrásznál. Ő nem ajánlotta a rövidebb hajat (mondjuk a pénztárcája bánná, mert hosszú hajra fizetek). A sötétbarna haj nagyon jól áll (tél típus vagyok), amikor világosbarnára világosítottuk nagyon fakónak tűntem, fáradtnak és sajnos mivel rengeteg sárga-vörös pigment van a hajamban, ha szőkíteném pl világosabbra, akkor minden alkalommal szívhatnánk le hidrogénnel. A platinaszőke haj tetszik pl. de az megvalósíthatatlan, mert semmi hamvasság nincs a hajamban, csak amit bele tesznek, az is max 1-2 hétig.
2020. jan. 7. 16:27
 2/5 anonim ***** válasza:

Félhosszú bubi frizura kellene. Jó fodrász kell, aki meg tudja csinálni. Ilyenek pl.: [link]

Ne erőltesd a sima hajat, se a szőkét, az nem te vagy, csak még jobban kínlódsz majd vele.

2020. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de nekem nem ennyire göndör a hajam,inkább erősen hullámos, vastagszálú és sok a tömege. Párás környezetben lesz göndör. Viszont ha ennyire göndör lenne nem lenne vele bajom, bár nem bírnám elviselni,hogy csak mosáskor lehet fésülni, az enyèm Puli kisasszonyos, itt göndör, ott egyenes, máshol hullámos, ha nincs beszárítva emberek közé nem megyek, mert olyan vagyok úgy, mint aki nem foglalkozik a hajàval, egyébkènt egészséges a hajam. Jól áll az egyenesebb haj sajnos :(,jobban, mint a pulikutya style.
2020. jan. 9. 06:51
 4/5 A kérdező kommentje:

Jelenleg a súlya is lehúzza, így egyenesebb. Viszont egyszerűen egy hajmosás nettó 2 óra és már nem bírom, szeretnèk egy egyszerű hajat, ami rövid, de vagány.

Akinek egyenes, vékonyabb szálú haja van, el se tudja kèpzelni ezt a tortúrát, mindig csodáltam,hogy pl.barátnőm megmossa az egyenes haját, megszárad magától és rendezett szép. Nem hittem el, hogy milyen gyors

Nekem, hogy 80%-ra megközelítsem az alábbiakat kell tennem:eleve reggel nem tudok hajat mosni, mert a töve sokáig nedves, szétszárítani nem érdemes, mert akkor sprőd, szálkás lesz:

Hajmosás, sampon, balzsam, pakolás -nettó 30 perc-60 perc attól függ mennyire igényli a pakolást, télen jobban.

Turbánban nettó 60 perc

Utàna ilyen hajban maradó-olyan hajban maradó, beszárítás 30 perc (hiàba a turbán, nedves még a hajam). Utána hajolaj azt eszi-issza a hajam.

Éjszaka száradás, mert mèg van benne minimális nedvesség (mondta fodrász nem is egy, hogy reggel ne mossak hajat, mert nem.tudom megszárítani, kell egy éjszaka a hajamnak, illetve mindegyik mondta, hogy brutál hajam van, beszárításkor leszakad a kezük,válluk).

Másnap reggel minimàlis egyenesìtés, ha borzas.

Ezzel megközelìtem látványilag 70-80%-ban, amit a barátnőm csinál:megmossa és magától megszárad....

2020. jan. 9. 07:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mintha az én hajamat írtad volna le :D mert az pont ilyen és én is irigylem a barátnőm haját, fodrászom meg elfárad, mire beszárítja a hajam. Nekem muszáj vasalni, mert utcára se mernék amúgy menni. Ha nem gond, engem is érdekelne, mit lehet vele kezdeni. Amúgy a fodrászom szerint semmit.
2020. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!