Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolaj mennyire segít...

A ricinusolaj mennyire segít a vékonyszálú, töredezett és szálkás hajon?

Figyelt kérdés
A hajam vége nagyon töredezett és szálkás, emiatt még vékonyabbnak tűnik és nagyon csúnya. Valakinek van ezzel tapasztalata vagy egyéb hasznos tanácsa?

2020. jan. 8. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az olló segít csak rajta
2020. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ezen már csak az olló segít. Az elvékonyodott végű haj nem fog hirtelen szép, dús lenni. Szerintem vágd le, aztán meg kezdj el esetleg hajvitamint szedni, vagy a hajápolási rutinodat változtasd meg.
2020. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azon az ollo segít!

A hajápolók és a ricinusolaj nem tudja helyre hozni a száraz, töredezett hajvégeket. A hajhagymát és a fejbőrt táplálják, nem a hajvégeket.

Vágasd le az egész töredezett részeket. Utána 3 havonta vágass a végéből. Emellé használd a hajápolókat. Szépen helyre jön majd a hajad!

2020. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem hozhatja helyre, rosszul fogalmaztam bocsi, de ha azokat levágatom idővel(most nem lehet mert ígyis rövid, ha azokat levágnám kb úgy néznék ki mint valami fiú), akkor azon tud segíteni, hogy ne legyen újra töredezett és szálkás?
2020. jan. 8. 21:10
 5/5 anonim válasza:
100%
Akkor már inkább bio 100%os kókuszolaj vagy bio extra szűz olivaolaj. Azok kevésbé olyan ragacsosak, mint a ricinus.
2020. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!