Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan (lány), aki...

Van itt olyan (lány), aki nagyon hosszú hajból rövidet vágatott, és megbánta? És aki nem?

Figyelt kérdés

Néha rámtör a "nyiratkozhatnék", de aztán soha nem határozom el magam. Évekig tartott megnöveszteni, és nem szeretném megbánni... Dús, hullámos hajam van, jól áll a hosszú, de fárasztó ápolni, és ritkán tudom kibontva hordani, mert nem valami praktikus. Ti mit tanácsoltok?


(Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem a GI Jane-fétises férfiak "bátorító" kommentjeire, köszi :) )



2020. jan. 10. 16:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Fenék felett végződő hajamat vágattam le. Nem olyan nagyon rövidre, vállig ért. Az újdonság varázsa tartott kb. egy hétig majd elkezdett hiányozni. Szebbnek éreztem magam hosszú hajjal, viszont a rövidnek is megvolt a maga előnye. Azóta megnövesztettem és most elégedett vagyok... hátközépig ér, ettől már nem hiszem, hogy valaha hosszabbat szeretnék. :D
2020. jan. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Kétszer vágtam le a derékig érő hajamat vállig érőre. Elsőre jól sikerült, de hiányzott a hosszú haj, másodszorra borzalmasan el is rontottam, azonnal megbántam. Hosszú hajjal sokkal szebbnek érzem magam.
2020. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én fokozatosan szabadultam meg a hosszú hajamtól. Először vállig érőre vágattam, aztán áll alá, aztán V alakú bobot vágattam (ezt nagyon szerettem, mert jól állt, viszont nagyon macerás volt "belőni"). Kb. 1 hónapja még tovább vágattam, most pixie fazonom van. Nagyon szeretem. 5 perc alatt megszárítom, fél perc alatt átmegyek rajta hajvasalóval és ha reggel nem úgy áll, ahogy szeretném, akkor eloszlatok rajta egy kis hajhabot és már kész is.

Nehezen szántam rá minden változtatásra magam és nagyon sokáig vívódtam mindig.

Ami a legjobban meglepett, az az, hogy ezzel a legrövidebb hajjal sokkal nőiesebbnek nézek ki és annak is érzem magam, mint derékig érő hajjal.

Szerintem kérd ki a fodrászod véleményét, mert az arcformádtól is függ, hogy mi áll jól.

2020. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
85%
Derékig érő hajam vágtam le kb 1 éve, nekem is nagyon dús és hullámos, higyj nekem hogy ha sok a hajad nem jó a rövid:) most a hátam közepéig ér és növesztem
2020. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hátközépig érő hajam vágattam vállig érőre egyáltalán nem hiányzik a hosszú.
2020. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Váll alá érő hajamat vágattam le egészen rövid pár centrisre. Nem jött be. Volt néhány jó nap, de mivel az öltözködési stílusom sem volt akkor még elég nőies, úgy néztem ki mindig mint valami kisfiú és sminkelni sem tudtam hozzá rendesen. Mostanában gondolkodom rajta megint, de a párom szerintem elsírná magát, szóval nem fogom meglépni. :)
2020. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%
Ne vágasd le, ha szép ápolt a hosszú hajad az sokkal nőiesebb mint a rövid. Nő természetes éke a szép hajzuhatag. A férfiaknak is jobban tetszik a hosszú mint a rövid haj.
2020. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Már bocs, de nem minden férfinak egyforma az ízlése. Szerencsére vannak 21. századi, felvilágosult férfiak is.
2020. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen rövidre sose vágnám. Fiúnak érezném magam tőle. Szóval pl szerintem próbálj meg egy vállig érőt, azt pl hamar ki lehet fésülni. :) De szal ne váll alá érőt, hanem ameddig a nyakad tart, szal amíg a nyakad nem ütközik a válladba. Nőies hossz, és tökre lehet belőle jó frizurákat is csinálni. :) Szóval szerintem fullra ne vágd le. Ja egyébként, fiús hosszra ne, de mondok mégegyet. Nőies frizurából is van olyan, hogy pl frufrus meg anélküli verzióban is létezik asszem; na, szóval, képzelj el kezdetben egy Kleopátra-frizurát; na, és akkor hogy utána azon még úgy van alakítva, hogy a hátsó része tök rövid, elől viszont hosszú. És akkor így ilyen ferdén. Szerintem az még nőies is tud tök jól kinézni. Meg pl elől is te találhatod ki , hogy milyen hosszú legyen.
2020. jan. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
(*a harmadikért bocsi,nem tudom, miért nem rakta be normálisan:S)
2020. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!