Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nő vissza a...

Mennyi idő alatt nő vissza a hajam kb. az orromig ha a hajnyírógéppel vagy a legkisebb fejjel vagy fej nélül lenyírom úgy mond kopaszra?

Figyelt kérdés
Most kb. az orromig ér a hajam ilyen oldalra belőtt frizurám van. De szeretném kipróbálni hogy milyen vagyok olyan hajjal, de ezt nem örökre akarom csak egyszer kipróbálnám és ha jó akkor többször is, de ez a haj is tetszik ami most van. Nem szeretném teljesen borotvával hanem csak a legkisebb fejjel tehát 1 mm-sre, vagy fej nélül ami nem teljesen kopasz. Ha vissza növeszteném akkor nagyjából mennyi idő alatt nőne vissza az orromig?? Azt tudom hogy hó/cm, de ezt lehet valahogy gyorsítani ha nagyon rosszúl nézne ki?

2020. jan. 11. 16:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Dús hajam van.
2020. jan. 11. 16:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Félév vagy év is lehet. Eleinte gyorsabban nő, pár hónap alatt lehet olyan amivel már tudsz valamit kezdeni (beállítani), de az orrodig (hegyéig) több idő lenne, mivel egy idő után lassulni kezd a növekedés.
2020. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És lehet valahogy gyorsítani?
2020. jan. 11. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, a koffein serkenti a haj növekedését. A fontosabb vitaminok is, mint pl. az A, E, C. Azt, hogy ténylegesen mennyivel gyorsítják, nem tudom, de szerintem ne ettől tedd függővé a hajad lenyírását. Ha elszántad magad rá, vállald fel büszkén, ne törődj a környezeted véleményével. Nem hiszem, hogy rosszul néznél ki úgy, de akármilyenre sikerül, tavaszra úgyis megnő, addig meg hordhatsz kendőt vagy sapkát. :)
2020. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy lenyírom csak kíáncsi voltam rá, de nem igazán szeretném mert ha roszzúl nézek ki akkor nem túl jó, meg mindenki vagy egoistának, vagy skinheadnek nézne. Meg ez is tetszik ami most van.
2020. jan. 11. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Viszont számolj azzal is, hogy oké, hogy nől, nől, de töredezik. És azt le kell vágni, mert töredezett hajjal lassabban is nől.
2020. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem töredezik most sem padig elég ritkán kb. 3 havonta ágon d akkor sokat.
2020. jan. 11. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében szerintem nem lehet felgyorsítani. Sokkal inkább egyéni adottság, kinek milyen gyorsan nő. De az 1 cm/1 hónap jó támpont lehet. Bár ez talán kicsit alábecsüli a valós értéket.
2020. ápr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!