Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Volt valakinek a hennával rossz tapasztalata?

Sziasztok! 3 hónapja hennázom a hajam és azt vettem észre hogy azóta a hajam már egy nap alatt zsíros lesz és büdös. :( Régebben 4 naponta mostam hajat. Volt valakinek ilyesmi tapasztalata?

Keress kérdéseket hasonló témákban: henna, zsíros, zsíros haj, haj, hajfestés, festés

jan. 12. 12:49  Privát üzenet  

A válaszok

Nekem a por alapu voros henna nagyon jol befogta a hajamat, nem lett budos, se zsiros.

A lushban vasarolt henna viszont nem fogta be es azota sokkal szarazabb a hajam.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 12. 14:36 Privát üzenet
Milyen időközönként hennázol? Nem kezdtél másfajta sampont használni azóta? Hányszor mosol hajat egy héten?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 12. 17:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kb havonta használtam a hennát mindent betartva. Samponom is minden mentes. 2 naponta hajat kell mosnom mert egyszerűen össze áll a hajam. :( pedig balzsamot se használok.

# 3/4Időpont jan. 12. 18:35 Privát üzenet

Nem lehet,hogy a samponoddal van baj? Én kipróbálnék másikat is...

Mikor áltál át a 2napontai mosásra?Ha így mosod huzamosabb ideje,akkor viszont nem meglepő,hogy ennyire zsírosodik. Ha tudsz ne moss hajat,inkább csak 3-4 naponta,ha copfba fogod azért ki lehet bírni. Egy idő után lehet visszaállna a régi "rend".

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 12. 21:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kinek van tapasztalata a White Hair Szalonnal kapcsolatban? Tényleg képesek nagyon jó hajat csinálni egy nagyon rossz hajból?
Tudtok linkelni megbízható oldalakat, ahol 100%-os vadkansörte hajkefét vannak? És szerintetek a képen látható hajkefében található műanyag? Megéri? Akinek van tapasztalata, az...
"Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day" krémet ismeritek? Kinek van jó/rossz tapasztalata? Köszönöm. Üdv!
Van vkinek rossz tapasztalata a bőrcsiszolással (mikrodermabrázióval) kapcsolatban?
Kinek van tapasztalata a fehér converse él? Ha van, ha jó, ha rossz írd le kérlek
Milyen márka az ombre jó vagy rossz? És esetleg valakinek valami tapasztalata hpgy milyen ruhákat gyárt és hogy érdemes e onnan rendelni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!