Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt valakinek a hennával...

Volt valakinek a hennával rossz tapasztalata?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja hennázom a hajam és azt vettem észre hogy azóta a hajam már egy nap alatt zsíros lesz és büdös. :( Régebben 4 naponta mostam hajat. Volt valakinek ilyesmi tapasztalata?

2020. jan. 12. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a por alapu voros henna nagyon jol befogta a hajamat, nem lett budos, se zsiros.

A lushban vasarolt henna viszont nem fogta be es azota sokkal szarazabb a hajam.

2020. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen időközönként hennázol? Nem kezdtél másfajta sampont használni azóta? Hányszor mosol hajat egy héten?
2020. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb havonta használtam a hennát mindent betartva. Samponom is minden mentes. 2 naponta hajat kell mosnom mert egyszerűen össze áll a hajam. :( pedig balzsamot se használok.
2020. jan. 12. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Nem lehet,hogy a samponoddal van baj? Én kipróbálnék másikat is...

Mikor áltál át a 2napontai mosásra?Ha így mosod huzamosabb ideje,akkor viszont nem meglepő,hogy ennyire zsírosodik. Ha tudsz ne moss hajat,inkább csak 3-4 naponta,ha copfba fogod azért ki lehet bírni. Egy idő után lehet visszaállna a régi "rend".

2020. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!