Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is szokása hajmosás...

Másnak is szokása hajmosás után a fejre csavart törölközőn keresztül felvenni a felsőt, hogy az ne legyen vizes?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Hajmosás előtt veszem le a felsőt, így nem lesz vizes. :D
2020. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy persze felső nélkül mosok hajat, de ha hajmosás után felvenném a felsőt, akkor a felső picit vizes lenne, ezért már rögtön miután leöblítettem a hajam, köré tekerem a törölközőt, és utána veszem fel a felsőt, csak így kicsit kényelmetlen, meg ki is nyúlhat a felső nyaka.
2020. jan. 12. 23:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom, sok bajom van :)
2020. jan. 12. 23:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De én turbánban is alszom, az úgy jobb. Kényelmesebb, mert nem kell hajat szárítani, és egy pár óra alatt úgyis megszárad magától, időt lehet vele nyerni és nekem pl sokkal szebb és jobb lesz a hajam tőle és kevésbé zsíros.
2020. jan. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így szoktam, csak én pólóba csavarom a hajamat, nem törölközőbe, és én is úgy alszom. Nekem ettől szép hullámos lesz a hajam, a hajszárítótol viszont szénakazal.
2020. jan. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is pólóba csavarom. A törölköző túl nehéz, így húzza a hajat, ugyan úgy káros mint a túl szoros copf.
2020. jan. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én felszeveszek egy olyan felsőt, ami nem baj, ha vizes lesz, megszárítom a hajam és csak utána veszem fel a komolyabb felsőt, pl. ha megyek valahova, vagy csak a pizsimet.
2020. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Igen én is szoktam csinálni.
2020. jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!