Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan dúsíthatnám meg a hajam?

Hogyan dúsíthatnám meg a hajam?

Figyelt kérdés

Genetikai okok miatt a hajam vékonyszálú, kisebb koromban hosszú volt és dúsabb, de 14 éves koromban elmentem egy fodrászhoz és ő megritkitotta a hajam.:( Most 18 vagyok és nagyon kevés hajam van, vékonyszálú...töredezett. Már sokmindent probáltam rá, de semmi se használt pl: revalid kapszula és sampon(3 hónapon keresztül), ricinus olaj, kókusz olaj stb. Voltam hajgyógyásznál ő felírt nekem cinkes pezsgőtablettát, amitől nőtt egy kicsit, de nem lett dúsabb.:(( Most a dm-es haar vital cink kapszulát szedem, hátha segít.

Kérlek, ha valamit tudtok segítsetek, nagyon kétségbe vagyok esve, az önbizalmam 0-án van emiatt, minden nap a sírás kerülget. Köszönöm az értelmes és segítő válaszokat.



2020. jan. 14. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ez genetika.


Úgy, ahogy a melledet sem tudod nagyobbá tenni vagy a szempillákat hosszabbítani, úgy a hajat sem tudod dúsítani.


Az meg hülyeség, hogy azért ilyen a hajad, mert évekkel ezelőtt még lett ritkítva,semmi köze hozzá.


Vágass olyan frizurát, ami előnyös, tanuld meg beszárítani rendesen, vagy fonni. Ezekkel el tudod palástolni, hogy kevés a hajad.

2020. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csináltass egy vérképet. Minden belülről kezdődik.

Nekem súlyos vashiány miatt semmisült meg a hajam háromnegyede, de egy hónap után már normál értékű lett, és nagyon gyorsan visszasűrűsödött.

2020. jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!