Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú a szőr a karomon. Mit...

Hosszú a szőr a karomon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogyan érdemes rövidebbre vágni?

Van ilyenre valami készülék esetleg?


25/F



2020. jan. 16. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
IPL vagy alexandrit lézer ill lehet már magadnak is vásárolni, vagy epillátor de abból is a jobbak.
2020. jan. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel fiú vagy kicsit összetettebb a kérdéskör. Rövidebbre nem lehet vágni, max ha epilálni kezded, de akkor már máshol is el kéne kezdeni, mert nem túl jó az ha a karod csupasz, máshol meg szőrös vagy. Szóval ez plussz macera. Biztos hogy olyan gáz, hogy megérje?
2020. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne rövidebbre vágni? Évek óta ezt csinálom. Hajnyíróval olyan hosszra vágod,ami tetszik. F.
2020. jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És mennyi egy ilyen hajnyíró?


Milyen gyakran kell vágni?

2020. jan. 17. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Én asszem 8 ezerért vettem,persze olcsóbb is van. Az attól függ milyen gyorsan nő,de én heti 1x vágom,így mindig ugyanolyan és senkinek nem tünik fel,hogy nyírva van
2020. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Milyen üzletben vetted?


Vannak ilyen borbély-szalonos termékek vagy valami Pesten?

2020. jan. 17. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár még sosem néztem, de szerintem bármelyik elektronikai bóltban lehet venni. De lehet, hogy még a Tesco-ban is.
2020. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!