Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 eve tarto makacs korpára...

1 eve tarto makacs korpára valami tipp?

Figyelt kérdés
Már voltam orvosnál is vele, ő Nizoralt irt fel. Egy ideig ugy tűnt rendbe is jött tőle, de par het mulva megint tiszta korpa lett a fejem. Már nagyon szegyenlem. Mitől lehet egyáltalán? 30N

2020. jan. 16. 10:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és a fülem is tele van ilyen feher lerakodasokkal. Nagyon el vagyok keseredve.
2020. jan. 16. 10:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Évek óta ekcémás bőr problémáim voltak. Egyszer egy idős ismerősöm azt mondta, menjek el egy rendes allargia kivizsgálásra, és utána ne egyek olyat, amire allergiás vagyok.

[link]

Megcsináltattam és már 3 hét után jobban lettem. Megdöbbentő módon a tojásfehérjétől a tejen át a vaníliáig, a borsóig sokmindenre közepesen vagy erősen allergiás vagyok. De mióta ezeket nem eszem, klasszisokkal jobban vagyok. Azt is mondta még az öreg ismerősöm, hogy ne gondoljam, hogy a bőröm csak kívül ilyen pocsék az allergia miatt. Belül a nyálkahártyáim is ilyen ramaty állapotban vannak, csak azt nem látom...

Nekem segített...

2020. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2. írta, egy kivizsgálás mindenképpen hasznos lehet.

És bár ez csak tüneti kezelés, de nekem nagyon bevált korpásodásra és a fejbőr viszketésére ez a sampon:

[link]

2020. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyószertárból kénes sampon. Ilyen klasszikus fémtubusban van, rohadt büdös, viszont nem leszel korpás az tuti.
2020. jan. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!!
2020. jan. 16. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!