Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék kezdeni a hátammal...

Mit tudnék kezdeni a hátammal ha pattanásos? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem csak a hátam pattanásos hanem a mellkasom is és a fenekem is. Próbáltam afrikai feketeszappannal mosdani de az sem segít, szóval váltogattam a tusfürdők/habfürdők között hátha allergiás vagyok valamelyikre. (sőt még samponnal is zuhanyoztam mert amúgy nem fürdök hanem zuhanyzom)

Azt is megpróbáltam hogy szódakibarbónával fürdöm de ehh az sem segít.

Szeretnék végre felvenni egy trikót vagy fürdőruhát nyaranta mert nem merek ilyen hibákkal, hogy a bőröm nem szép.

Tapasztalatokat, ötleteket és tanácsokat kérlek írjatok amennyi csak eszetekbe jut! 🥰

Előre is köszönöm a segítséget.


(Utólag megjegyezném hogy nem étkezem egészségtelenül)



2020. jan. 18. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Antibakteriális szappan, és ami fontos, NE törölközz!
2020. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyásznál voltál màr?

Nincs valamilyen allergiàd?

2020. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hol tudnek antibakterialis szappant venni? Mennyibe kerul?

Ugyse torulkozhetek ha minden hasznalt utan kimosnam es csak en hasznalnam azt a torulkozot?


Nem tudok rola hogy lenne valamilyen allergiam es orvosnal se voltam meg.

Mit csinal egy borgyogyasz amugy?

2020. jan. 18. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de 18 éves kor alatt nem annyira meglepő az ilyen, és elmúlik idővel.
2020. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!