Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megerősödött a szőr a hasamon/...

Megerősödött a szőr a hasamon/mellkasomon. Vissza lehet csinálni?

Figyelt kérdés

"Okos" 14-15 éveként elkezdtem leborotválni a hasam, illetve a mellkasom, ami miatt idővel megerősödött a szőrzet. Ma már nagyon unom az állandó borotválást (ha csak géppel is), és bánom, hogy belekezdtem.


Ha meghagynám nagyobbra, és utána legyantáznám, az megoldás lenne? Strandon végignézve férfiakat, gyenge szálú a szőrzetük, nekem nem. Ezt szeretném én is elérni.


Esetleg más megoldás?



2020. jan. 18. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
,,Ha meghagynám nagyobbra, és utána legyantáznám, az megoldás lenne?" - Tekintettel arra, hogy a borotválástól a szőr nem lesz erősebb, csak levágod a végét (ami vékonyabb). A gyanta meg teljesen tépi ki, így mikor elkezd nőni a szőr, akkor teljesen előlről kezdi, szerintem igen. Egy próbát megér.
2020. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Az elsőnek teljesen igaza van. Egyébként nem tudom miért érzed gáznak hogy szőrös vagy.
2020. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Nem érzem annak, csak zavar.

2020. jan. 18. 14:20
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy is erősödik a pubertás miatt.
2020. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A borotva nem erősíti a szőrzetet! Tév hit.

Ami miatt érezheted hogy több a szőrzeted, az amiatt is lehet hogy eltelt pàr év. A test és a szőrzet is változik.

A gyanta ritkíthatja igen, de nem 3 év múlva lesz látható eredmény. Sok idő kell neki.

2020. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A borotva nem erősíti a szőrt. A levágott szál durvább, vastagabbnak hat plusz a többség pubertás elején kezd szőrteleníteni amikor alapból is erősödne a szőrzet emiatt sokan betudják a borotválkozásnak.
2020. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Azért lett erősebb, mert időközben felnőttél és ha borotválod, ha nem, a szőrtüszők felnőtt korban erősebb szőrt növesztenek.


Nem értem mi a problémád a szőrrel. Egészséges tesztoszteron szintű férfiak szőrösek...


Persze "vissza lehet csinálni", de meddő leszel és csöcseid nőnek.


Ha meg a csajoknak akarsz tetszelegni, elárulom, 10-ből 9-nek kő keményen bejön az izmos-szőrös mellkas.

2020. jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Egészséges nők is szőrösek amúgy.


Meg ja, sajnos ez a divat, aki nőként szereti a bőrt, az cseszheti.

2020. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Na ja... Egy csupasz férfi nekem pl nagyon kiábrándító

Egyik exem meg pl meg se kérdezte, szőrtelenített mindig

Kislány voltam még

De akkor se tetszett hogy ezt csinálja xD

2020. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!