Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A letört, elvèkonyodott haj...

A letört, elvèkonyodott haj rendbe jöhet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy hülye voltam és a hosszú szèp dús fekete hajamat elkezdtem világosítatni...

Folyamatosan ment tönkre felé , tettek bele melírt mindent ,mar ki is szőkültem de tök sátga lett.. nem beszélve arrol hogy pancser volt a fodrasz...! Csak ígérgetett hogy jó lesz nem lesz baj..

Es hát lett.. Tönkre ment..visszafestettem sötet barnára már egy ideje nem nyult hozzá fodszász pihentetem, de ahogy mosom meg fésülöm ùgy vékonyodik elfelé ès törik.. :( mit kezdjek vele ?? LESZ MÉG VALAHA DÚSABB ÉS HOSSZABB HAJAM? Visszakaphatom még az eredeti hajam minőségét??



2020. jan. 19. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Le kell vágni az egészségtelen részeket. Lehet, hogy sokat kell levágni belőle, de anélkül nem lesz majd újra szép. Amúgy persze, még lehet szép. Csak mosd ugye vágd le, és a közeljövőben kerüld a szőkítést.
2020. jan. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha lenő. A sérült rész nem fog regenerálódni sajnos.
2020. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Joico hajszerkezet ujjaepito kezelést tudom ajánlani.


Az én hajam pocsék volt,100%ban nem mentette meg de kb 80 %

Máshol azt mondtak a fülemig vissza kell vágni a mell alattig érő hajam..így kb 4 Cm lett vágva belőle és azóta jobban odafigyelek az ápolásra.

2020. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is szőkíttettem annak idején, soha nem nőtt vállig érőnél hosszabbra, mert mindig letört a vége. Szóval hasonlóképpen tönkretettem a hajam, mint te.

Én is azt csináltam, hogy festettem rá sötétebb árnyalatot, hogy ne látszódjon olyan feltűnően a lenövés és utána többet nem festettem. Vettem hajkifésülő spray-t, ami egyben regenerálja a hajat is, hajmosás után a nedves hajvégekre rávittem, - ez nyilván nem a hajvégeket hozta rendbe, pusztán ezzel ki tudtam fésülni a hajam, mert egyébként azt sem tudtam, csak jól kitéptem, - aztán szépen a törött hajvégeket fokozatosan vágattam le és amikor megvolt a teljes lenövés, akkor fenékig érő hajam lett. :)

2020. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj visszavágni sajnos, csodát ugyanis semmi sem fog tenni a már tönkrement hajjal.
2020. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Olyan jó hallani ,hogy van mèg remény😑 Köszi hogy írtok;)

Az a helyzet hogy már le vagattam. Váll fölè ér a hajam , még vágassam le kissebbre? De ez a helyzet ,hogy nekem ugye amikor melirozta azzal le torte tőből.... es hiaba vàgatom le az alját .. az egeszet kellene .. a melir utan meg az egeszet vilagositottuk aztan azzal is tonkre ment a tobbi rèsz is ami még nem volt :( azt nem tudom hogy ha elkezd nőni a hajam akkor lenő a rossz elvèkonyodott rèsz teljesen? De biztos sok idő így hogy el van cseszve a hajam .... mert alapjáraton nagyon gyorsan nőtt azelőtt a hajam :(

2020. jan. 19. 16:10
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem a fenékig érő hajamat kellett ugyanez miatt visszavágni. Állig érőre vágattam, és fokozatosan, ahogy nőtt le, úgy vágattam vissza. KB fél évig volt állig érő hajam, utána, hagytam nőni vállig. Majd megint fél évig visszavágattam a hajam. Utána megint hagytam nőni.


2 év telt el, most megint mellig érő hajam van, gyönyörű, dús, egészséges. Sose volt ilyen szép.

2020. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De jó🙏 akkor még van remény!

Ha sok idő is .. de visszanő az a lényeg!

Vàgatni fogom, ès kezelem gyógynövényes öblítéssel is. Azt mondják az aranyat ér a hajnak. Szerintetek is??

Amugy az alfaparf termekeivel mosom a hajam sampon ,pakolas, ampulla. Károsodott hajra valót. Plusz a hajmosas vegen leoblitem csalanteával a hajam .Ami jol beleázott a vízbe! Kicsit felitatom kendővel. Ezek után fújok a nedves fejbőrömre 100% os aole vera sprayt, meg a hajvégekre keratinos gliss kur sprayt es megszaritom ezekkel egyutt. Egyebkent a vegeredmeny nagyon szuper fenyes es puha a hajam, csak ernem el azt hogy ne torjon es ne veknyuljon tovabb.😑 ja es szedem a hairclinik extra tablettat. Akkor idővel igy biztosan helyre jon ugye?

2020. jan. 20. 20:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Én magic Hair termékeket használtam. Előző vagyok.


Mindenem magic hairos. Hajápolók, samponok, hajvasaló, és szedtem a tablettát+a pezsgőtablettát.


[link]


[link]


A 3 kép szerintem magáért beszél.

2020. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ez a te hajad ,igy helyre jott? Szep nagyon🤗🤗

Remelem nekem is helyre.jon 😑🙏

2020. jan. 21. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!