Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A csiganyalkremrol nektek mi...

A csiganyalkremrol nektek mi a velemenyetek? Nektek használt? Szebb lett tole az arcotok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 16:09
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt szeretném megvenni, ezt hasznalta esetleg valaki? :)

2020. jan. 19. 16:10
 2/5 anonim válasza:
0%

szebb lett, de a mellékhatásai nem tetszenek.

csak leveleket eszem, és hason csúszva mászkálok.

2020. jan. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan azt tapasztaltam, mint az első.
2020. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Az a baj vele, hogy nagyon LASSAN hat XD


ez már tényleg a klasszikus boszorkánykonyha kategória :D

2020. jan. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy kapjál egy komoly választ is. Ezt a krémet nem próbáltam, a Purito csigás szérumát használom sima hidratáló krém alá. Nem vettem észre, hogy bármi extrát tudna, szerintem ugyanolyan jó, mint bármelyik hidratáló szérum.

Rákerestem erre a krémre, de egy régebbi változatának az összetételét találtam csak meg.

[link]

Nagyon elöl van benne az alkohol, ami nálam szinte minden esetben kizáró ok, és úgy összességében is nem sok hasznos összetevőt látok benne. Van viszont egy csomó illatanyag, ami szintén felesleges. Lehet, hogy az újabb verzióban változtattak az összetételen, ennek utánanéznék először.

2020. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!