Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szóltatok, amikor elkezdet...

Mit szóltatok, amikor elkezdett őszülni a hajatok?

Figyelt kérdés
A kérdés olyanokhoz szól, akik már elkezdtek őszülni.

2020. jan. 20. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegre olyan hajam lett mint lucky b smith-nek 2015-ben, es raadasul a genetikam miatt, neki meg festenie kell!
2020. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Semmit, engem annyira nem zavar.

Várható volt, hogy korán elkezdek majd őszülni, mindkét szülőm elég korán ősz lett.

2020. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyanokat, amit nem illik leírni
2020. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szedtem csipesszel, aztán pedig festésre tértem. Na most mikor úgy megyek boltba hogy ki van kopva, mindenki jónapotot köszön, ha befestem másnap ugyanazok az emberek sziát.
2020. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leborotváltattam az egészet, golyókopaszra. Azóta is úgy hordom.
2020. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemnek tetszett, a gyerekeimnek tetszett, anyámnak tetszett, más meg qrvára nem érdekelt már akkor sem.
2020. jan. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elkeseredtem. :( Először csak kitépkedtem a szálakat, de amikor túl sok lett, festeni kezdtem.

Még harminc se voltam az első szálak megjelenésekor, most 34 évesen szerintem több az ősz hajszálam, mint a barna. Elég durva.

2020. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kétségbe estem 😢
2020. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lett a hajam. Lett egy ezüstös csillogása, finom ezüst szálak kezdtek eleinte kisebb számban, egymástól távol, aztán egyre nagyobb számban kicsillanni belőle. Különleges fényt nyert a hajam az ezüst szálak csillanásától. Aztán már egész tincsek lettek ezüstösek. De még mindig több benne a barna. Viszont az arcom szelídebbé és kedvesebbé vált, mióta ezüstös szálak csillannak elő az arcomat keretező hajból. Színész vagyok, 45 éves férfi. Nincs az a szerep, amelynek a kedvéért megváltoztatnám a színét. Egy francia színész volt nálunk vendégségben, és annyira nézte a hajamat, hogy ő ilyet Franciaországban nem lát, mert ott a velem egyidős férfi színészek kétségbeesetten és görcsösen festik őszülő hajukat. Na én ezzel nem strapálnám magam. Nem félek az apaszerepektől (már több ilyet játszottam), sőt: lassan jöhetnek a nagypapaszerepek is, állok elébük.
2020. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!