Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék hajszín jól állna-e nekem?

Kék hajszín jól állna-e nekem?

Figyelt kérdés
Kék szemem van ,Szőkés barnás haj,hófehér bőr ,Ha nem a kék akkor milyen szín? ombrén gondolkodtam

2020. jan. 20. 17:38
 1/3 anonim válasza:
100%

Úgy gondolom ez több mindentől is függ.

Dolgokon mint például világoskék vagy sötétkék.

Hogyan szeretnéd az ombrét pl. megtartani a saját hajszínedet felül, vagy kékkel kialakítani az ombrét (vagyis felül sötétkék ami átmegy világoskékbe).

Azon is múlhat hogy jól fog-e állni, hogy milyen ruhákat hordasz, milyen a stílusod.


Nem tudom hogy a kéket mennyire nehéz eltüntetni a hajból, ha még sem tetszene, de vannak színek amik okoznak ilyen problémát pl. vörösből nem lesz egykönnyen szőke. De én nem vagyok fodrász.


Ha a kék tetszik neked akkor fesd kékre a hajad.

2020. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem sötétkékből zöldeskék (de az is sötét ilyen méreg) átmenetes, szintén kék szemem van és hófehér bőröm. Bár nekem az a fajta nem tetszik amikor felül barna a haj, alul színes, annak olyan "egyszer megcsináltam de utána tojok rá" fílingje van, de ez szubjektív. Sokan hagyják az ilyet csúnyán kikopni, biztosan azért maradt meg ez bennem.
2020. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lenne*-* de az nekem se tetszik, ha barnából megy át színesbe,nekem valahogy a természetes szín nem illik bele. És az egész kék egyedibb is,ez az ombre kicsit átlagosabb
2020. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!