Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy a péniszem...

Miért van az hogy a péniszem körül miután leborotváltam a szőrt utána nagyon fáj hozzáérni, és ilyen piros kiütéses, és az hogy miközben borotváltam elkezdett vérezni is és nagyon fájt?

Figyelt kérdés
Nemrég úgy döntöttem hogy leborotválom a szőrt a péniszerm körül, mert már egy őserdő is sokkal szebb lett volna, és minden nap mostam de ennek ellenére féltem attól mert hallottam hogy nem túl higénikus. Fontos hogy eőször ollóval a nagyját leszedtem, mivel még nagynak tatáltam hajnyíróval is letoltam, és csak utána kezdem el leborotválni. Fontos hogy nem ilyen borotvakéssel és nem is biztonsági borotvával, hanem ilyen eldobható borotvával. Amikor elkezdem borotválni nagyon nehéznek tűnt, holott soha nem volt még ilyen a szakállamnál, és hátul a nyakamon lévő szőrnél sem. Amikor kb. a falénél tartottam elkezdett vérezni, de nem vágtam el magam, és nem is volt rajta seb, és eléggé fájt is. Többször is átmentem jata la és felelé is. Amikor késsz volt és végighúztam rajta a kezem, olyan volt mintha libabőrös lett volna és piros is volt, és ömlött belőle a vér, holott nem volt seb rajta. Nem is nyomtam rá a borotvát. Már eléggé ömlött belőle a vér, vogtam az arcszeszt és a kézfertőtlenítőt, jól bekentem és még egy kicsit ment és hintőport is tettem rá akkor elált teljesen, de még utána is eléggé fájt. Késöbb észre vettem hogy nem a legsimább lett a végeredmény de aznap már hagytam. Ma viszont már nagyon zavart, és nem is volt piros és nem is fájt annyira, gondoltam fogom és leszedem amit előző nap nem tudtam. Bekentem végig mentem rajta lefelé nem volt semmi gond, amikor viszont felfele csináltam ugyan az volt mint előző nap csak ezerszer nagyobb fájdalommal. És amikor rákentem az arcszeszt és a kézfeltőtlenítőt majd bele őrültem annyira fáj (sokkal jobban mint szokott). Itt is a hintőpor állította el. Nem tudom mi lehet ez, régen borotváltam utoljára és akkor sem egy leányálomra emlékszek vissza. Allergia veszély kizárva mert kézműves által készített háziszappant használok minden ilyenre mert rühellem a borotvahabot, gélt és ilyen társait amit ilyen úgymond multik gyártanak, és tele van hajtógázzal. Most is ha hozzáérek az érintésnél kicsit erősebben akkor is fáj igaz nem annyira mint amikor csináltam. Szerintetek mi lehet ennek az oka?? Mi erre az orvosság?? Próbáljam borotvakéssel (van rutinom)?? Van ha nem borotvával kellene akkor mivel?

2020. jan. 20. 19:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Tényleg elfelejtettem írni hogy mind a kettő alkalommal használt borotvával csináltam, kicseréltem egy újra hátha azért mert el van kopva. De a másik még inkább csak tépte.
2020. jan. 20. 19:55
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit használjak ellene a gyanta önkínzás, nem tudom hogy lehet e krémet nemiszerv környékére, intim gyantázást meg nem akarok mert nem szégyenlős vagyok és úgy gondolom inkább magamnak.
2020. jan. 20. 20:03
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rossz technikával csinàlod.

Mindig tiszta,fertőtlenített borotvàlj hasznàlj.

Legyen egy borotva, amit csak oda hasznàlsz! Minden hasznàlat után mosd el rendesen, majd fertőtlenísd eszközfertőtlenítóvel. Csak akkor tedd el, ha 100% megszáradt.

Borotválás elött vàgd le rövidebbre.

Fürdés közben végezd, amikor màr végeznél a fürdéssel, hogy a bőröd felpuhuljon.

Tehetsz rá hàziszappant is.

Előszőr a szőr növekedésével megeggyezően borotvàld, majd utana ellentétesen, óvatosan.

Fürdés, törülközès után pedig tegyél rá valamilyen nyugtató krémet.

2020. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet attól vérzett, mert előtte túl rövidre vágtad.

2020. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rövidre vágtam előtte a hajnyírógéppel fej nélkül, hagyjam hasszabbra? Szoktam mosni csak úgy elteszem használat után, ilyen eszközfertőtlenítőt hol lehet venni? Próbáltam a lehető legóvatosabban. Nyugtatónak megteszi az arcszesz, az olajmentes alkoholos parfüm, vagy a kézfertőtlenítő. Köszönöm a válaszotokat. Belikeoltam őket.
2020. jan. 20. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
ne borotvájd,elég géppel felul,a heréket meg gillette 5 pengés borotvával es mindig ujjal..ám vigyazni kell a hámserulésekkel,mert aki szexelt mar ,az hpv hordozo..lehet soha nem jön ki a papiloma szemölcs valakinél,de a borotva okozta hámsérüléstöl tucat szám elöjöhet nemiszervek ,gát es vegbél környékén..ezt jo ha figyelembe tartod
2020. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Próbáltam végigolvasni... Vagy elég troll a kérdés, esetleg a kérdezőnek az álla sem pihés, nemhogy a farka... Vagy csak tényleg ennyire életképtelen, akkor meg inkább ne szapotodjon. Nekem nem kellett használati utasítás se a borotvához, se a farkamhoz, mielőtt először levorotváltam.. .
2020. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti válaszolónak köszönöm a válaszát, hasznos volt. Géppel nyírtam régebben és a barátnőm is panaszkodott hogy szúrja, és engem is eléggé szúrt. Megfogadtam az 1. válaszoló tanácsát, hasznos. Az utolsónak pedig csak annyit hogy bizonyára ő a troll mert nem olvasta el, és úgy ír. Ez az oldal pedig arra van hogy az ember megkérdezze amit nem tud, vagy tanácsokat kérjen.
2020. jan. 21. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!