Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Syoss Cool Blonds a lenövésre...

Syoss Cool Blonds a lenövésre hogy reagál?

Figyelt kérdés
Adott a világos barna hajam, amely fodrász által le lett szívatva, majdnem világos szőkére. Kinéztem ezt a 10-55 ultra platinum festéket. Viszont már kb 5 hete volt utoljára festve és eléggé lenőtt. Ha én ezt rákenem a hajamra a világos barna hajtövem hogy reagálhat rá? Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? Előtte szőkítsem ki az a 1 cmt? Utána ha rögtön rákenem félek, hogy túl intenzív igénybevételnek teszem ki és szétmarja a fejbőrömet vagy brutál módon roncsolja a tövét.

2020. jan. 21. 07:23
 1/1 anonim válasza:
Hát nem is tudom, nekem pl ez a festék a sötétszőke lenövésemet teljesen kivilágosította, mondjuk kicsit sárga volt. De egy barna hajnál szerintem nem nagyon működik max elég csúnya sárga lesz belőle. Úgy hogy szerintem inkább szőkitsd ki, ha havonta csak tövet szőkítesz abból nem lesz baj.
2020. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!