Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik szérumokat ajánljátok...

Melyik szérumokat ajánljátok inkább?

Figyelt kérdés
A bőröm legfőbb problémája a mitesszerek, illetve előjön néha egy-egy pattanás is. Viszont ez mellett eléggé vízhiányos is, gyakoriak a száraz foltok. Egy hónapja használok szalicilsav szérumot, ami egész jól bevállt, de sajnos szárít is. Szeretnék beszerezni egy hialuronsavas szérumot, de nem tudom, hogy a the ordinary vagy a geek&gorgeous márkát válasszam. Mindkettőről nagyon jó véleményeket olvasok, ezért nehéz a döntés. Illetve mit ajánlatok egy üdébb, ragyogóbb bőrért?

2020. jan. 21. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Mitesszerre: TO 10% niacinamide+cink.

Válaszd a neked szimpatikusabb hialuronsavat (én külfdről rendelek Hada Labo hialuronsavat, de a Mizonnak is van)

Ragyogó bőr: c vitamin vagy aha sav ( esetleg retinol) + ezekhez fényvédő (nyáron inkabb ne használd)

2020. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 qborka ***** válasza:

Nekem az APAd a G&G -től bevált, nagyon szeretem, a ha rich is jó.

Ráadásul magyar termék és olcsó.

4%os hámlasztóm van még a G&G -től, sokat javított a bőrömön.

2020. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bha tartalmú termékek és niacianimd az allskin.hu-ról
2020. márc. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!