Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne nekem is dús...

Hogyan lehetne nekem is dús hosszú selymes hajam?

Figyelt kérdés

Kb a hátam közepéig ér,5hónapja nem voltam fodrásznál, de karácsony előtt vágtam belőle 1-2cm t magamtól. Tudjátok van az az uszkár kutya, na pont úgy néz ki a hajam mint a szőre, olyan vékony szálú de enyhén hullámos(eredetileg göndör,szálló, orvosom azt mondta hogy a hormonok miatt olyan sprőd most, a vége kb 5cm nagyon elvékonyodik mindig de már elegem van hogy visszavághatom és nem lesz dúsabb csak vékony lesz mindig a vége ja és nagyon töredezésre hajlamos, ha este kifésülöm reggelre a végei nagyon kócosak...egyszóval kb kezelhetetlen, nincs súlya se kb elszáll mikor felkötöm coffba...lassan reményt vesztek mert ez ìgy nem szép csak max ha a sós víz begondoriti...

Mit tudnék tenni? Kb olyan hajat szeretnék mint Ariana Grandenak van pl.



2020. jan. 22. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt remélem tudod hogy Ariana Grandenak rengeteg póthajat tesznek fel ahoz hogy így nézzrn ki???!!!!!
2020. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a tartós egyenesítést, hasonló hajammal nekem csodát tett. Nem az a lényege, hogy szögegyenes legyen a haj, hanem pont ezt a problémát oldja meg. Az állaga lesz nagyon jó. De ami már el van vékonyodva, az meggyógyulni sajnos nem tud, nekem drasztikusan rövidre kellett vágatnom ahhoz, hogy rendbe jöjjön. Mára megint hosszú, és sokkal erősebb. Kb ötször volt egyenesítőzve már, olyan 8 havonta körülbelül - bár, az egyedi, kinek meddig hat.
2020. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!